Canadian Medical nově ve Waltrovce

Soukromý poskytovatel nadstandardní lékařské péče Canadian Medical, člen zdravotnické skupiny EUC, slavnostně otevřel nové pracoviště v pražských Jinonicích, na místě bývalé továrny Walter Motors.

Pracoviště nabízí 9 moderních ambulancí, 2 multioborové operační sály se zaměřením na ortopedii, chirurgii, gynekologii, urologii, plastickou chirurgii, ORL a gastroenterologii a 9 nadstandardních jednolůžkových pokojů. O pacienty se starají respektovaní specialisté, kteří s dlouholetou praxí z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí. Tým lůžkového oddělení vede přední český ortoped a expert na miniinvazivní operace nohy doc. MUDr. Rastislav Hromádka, Ph. D., vedoucí ambulantní části je zkušená internistka a praktická lékařka, MUDr.
Miluše Vostradovská. V objektu působí i známý fyzioterapeut profesor Kolář a profesor Daneš, přední expert v oblasti screeningu a diagnostiky onemocnění prsu.

MUDr. Barbara Taušová, vedoucí lékařka a jednatelka Canadian Medical, na slavnostním otevření řekla: „Naše první klinika, založená v 90. letech, byla vedena podle kanadských standardů v poskytování lékařských služeb a starala se většinou o cizince žijící v Praze. Pro české klienty jsme přenesli do poskytované péče široké kompetence praktického lékaře, jeho komunikační schopnosti, chování k pacientům i ke kolegům. S touto vizí jsme byli originální. Dnes na pracovišti v nádherném objektu Waltrovky razíme myšlenku zdravotní péče na nejvyšší úrovni ve zcela mimořádném prostředí.“

Canadian Medical poskytuje své služby klientům v ČR již 20 let. Ve 43 ordinacích působí 196 zdravotníků, kteří ročně ošetří více než 50 tisíc klientů v celkem 34 specializacích.

Zdroj a foto: EUC

Lékařský tým pracoviště ve Waltrovce

Ohodnoťte tento článek!