Hledá se „Dobrá duše“

Projekt „Dobrá duše“ vznikl jako hold dobrovolníkům a institucím pracujícím se seniory. Nyní tato soutěž vstupuje do druhého ročníku.

Do projektu se může zapojit každý aktivní dobrovolník starší 60 let nebo instituce, která s dobrovolníky systematicky pracuje. Stačí jen napsat svůj příběh a vyplnit přihlášku. Z příběhů dobrovolníků, kteří se do soutěže přihlásí, odborná porota vybere vítěze v kategorii jednotlivců i institucí. Kromě ocenění „Dobrá duše“ vítězové v kategorii jednotlivců získají také peněžitou odměnu ve výši 5000 Kč a lákavé věcné ceny. Vítězné instituce získají ocenění „Dobrá duše“, peněžitou odměnu ve výši 10 000 Kč a navíc možnost medializace vlastní práce a svých výsledků.

Partnery druhého ročníku projektu jsou, stejně jako v loňském roce, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, Gerontologické centrum a společnost Hartmann-Rico, a. s. Jako patroni projektu se veřejnosti opět představí herci a moderátoři Vladimír Hron a Aleš Cibulka. Více informací: www.dobra-duse.cz

Ohodnoťte tento článek!