Muži chtějí potvory

Stylový průvodce, jak získat pana Božského… L. Janáčková Nová původní kniha o partnerských vztazích s poněkud kontroverzním názvem Muži chtějí potvory je velmi praktický návod, jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví, co chce. Jedná se vlastně o průvodce zákoutími vztahů mezi mužem a ženou s cílem poznat sebe, zdokonalit se a naučit se získat přízeň mužů. Autorka vychází z vědeckých poznatků evoluční sexuologie, která hluboce zasahuje do našeho podvědomí a čtivou formou zpracovává téma pro ženy vždy tak aktuální.
Kniha je určena ženám, kamarádkám, dcerám – prostě nám, které si chtějí získat a udržet toho správného partnera – svého pana Božského.
Naleznete zde celou škálu ověřených rad, praktických tipů a prostoru pro vlastní sebezdokonalení. Ať už jde o péči o sebe (triky v líčení, oblečení a osobní vůni), nebo péči o duši (dovednosti sebepoznání, zvýšení sebevědomí, umění komunikace, a to i z výrazů a gest) či péči o zajištění svého úspěchu, abychom neplýtvaly energií bez efektu. Základy účinného svádění a znalosti dokonalé milenky pro svého muže jsou jen třešničkou v obsahu této knihy.
Nakladatelství: Grifart, spol. s r. o., rozsah 192 stran, cena: 399 Kč, ISBN 978-80-905337-2-1

1)
R
Ohodnoťte tento článek!