ČSSD i ODS připravují ve zdravotnictví resuscitaci socialismu

Titulní obrázek

„Vážení kolegové, račte si uvědomit, že cíle politiků ČSSD i politiků ODS jsou stejné. Nikomu nejspíš nezáleží na zdravém, akceschopném, svobodném a odpovědném zdravotnictví. Jak ČSSD tak i ODS připravují ve zdravotnictví resuscitaci socialismu v rukou zevního finančního kapitálu, který se již o vybrané pseudopojištění občanů postará…“ píše v komentáři
Bohumír Šimek, praktický lékař z Křemže…

Komentář čtenáře Zdraví.Euro.cz

Vážení kolegové!

Račte si konečně uvědomit, že Václav Klaus tuto zemi nezavedl do náruče normálního kapitalismu, kde vládnou tržní vztahy. Vnímáme, že v našem státě panuje jakýsi socialistický či mafiánský kapitalismus, kde místo skutečných tržních vztahů určuje život korupce a protekce. Tak jako celá naše země si hraje na kapitalismus, tak i vy, vážení kolegové, si hrajete na privátní lékaře, kterými ve skutečnosti nejste.

Není nám umožněno stanovit si cenu práce podle skutečných nákladů, ale naopak cena naší práce je stanovována direktivně a centrálně na úrovni, která neodpovídá ekonomickým potřebám našich praxí umožňujícím jejich kvantitativní i kvalitativní rozvoj a jejich konkurenceschopnost.

Vážení kolegové, račte si uvědomit, že cíle politiků ČSSD i politiků ODS jsou stejné. Nikomu nejspíš nezáleží na zdravém, akceschopném, svobodném a odpovědném zdravotnictví. Jak ČSSD tak i ODS připravují ve zdravotnictví resuscitaci socialismu v rukou zevního finančního kapitálu, který se již o vybrané pseudopojištění občanů postará..

Proto naši politici z obou stran nerozlučně usilují o ekonomické vyhladovění našich privátních ordinací, abychom byli nekonkurenceschopní a abychom byli donuceni prodat své praxe za necelou desetinu možné ceny při odpovídajícím financování.

Vážení kolegové! Nejsme svobodní lékaři! Jsme pouhými vazaly našich politiků, kterým nejspíš záleží jen na těch z občanů vytažených 250 miliardách korun. Vážení kolegové! Budu komukoliv vděčný, kdo mi dokáže, že se mýlím.

MUDr. Bohumír Šimek

praktický lékař, Křemže

Ohodnoťte tento článek!