Lepší lékař i manažer? Řešením je online MBA studium!

Dnes už nestačí být jen skvělým lékařem, ale čím dál víc také manažerem.

I v oblasti zdravotnictví získává titul MBA stále větší váhu, a často je nezbytným předpokladem pro postup na manažerské pozice. Online MBA studium zaměřené na management zdravotnictví je sestaveno na míru všem profesionálům ve zdravotnictví a farmacii.

Jednička na trhu online MBA vzdělání v ČR a SR, vzdělávací institut CEMI, nabízí unikátní online MBA program Management zdravotnictví, který je určený pro ty z nás, kteří se zároveň věnují (či do budoucna chtějí věnovat) také manažerské roli. Tento MBA obor je garantovaný uznávaným odborníkem MUDr. Rudolfem Stříteckým, dlouholetým vedoucím Institutu managementu zdravotnických služeb Fakulty managementu VŠE, se zkušenostmi s fungováním managementu zdravotnictví nejen v ČR, ale také například v USA.

Studijní program je proto velmi prakticky orientován a je zaměřen především na pracovníky státních i soukromých zdravotnických zařízení, zdravotních pojišťoven nebo farmaceutických firem, či soukromé lékaře, a také na všechny, kteří si zajímají o moderní trendy ve zdravotnictví a managementu.

V rámci 10 studijních modulů si v průběhu online MBA studia vytvoříte funkční marketingovou strategii pro vaše zdravotnické zařízení, naučíte se lépe motivovat, hodnotit a nabírat kvalitní zaměstnance, osvojíte si mikroekonomii a ekonomiku zdravotní péče, či aplikujete v praxi zásady hodnocení kvality zdravotnických služeb.

Osvojíte si také techniky plánování, komunikace a analýz výkonosti zdravotnického zařízení a seznámíte se s fungováním informačních a komunikačních technologií ve zdravotnictví. V neposlední řadě pak poznáte a ovládnete techniky osobního rozvoje manažera, což je v náročném oboru zdravotnictví nezbytnou součástí úspěšného dlouhodobého fungování v manažerské roli. To vše pod odborným vedením zkušených lektorů, kteří s Vámi vždy ochotně a detailně prokonzultují veškerou problematiku.

Vzdělávacím institutem CEMI prošlo od roku 2011 již více než 1400 klientů MBA a LLM studia a více než 90 % absolventů potvrzuje, že se již do 1 roku od absolvování posunuli nejméně o 1 pozici na kariérním žebříčku. Většině z nich se také investice do MBA studia vrátila již do 2 let. Dalším velmi důležitým přínosem absolvování MBA studia je také navázání nových profesních kontaktů s kolegy i lektory.

Díky jedinečnému způsobu výuky byl také institut CEMI vyhodnocen renomovanou agenturou IPSOS jako poskytovatel nejefektivnějšího MBA studia při zaměstnání.

Využijte možnosti posunout svoji lékařskou i manažerskou kariéru dále a zahajte své MBA studium již v březnu, navíc se zvýhodněným školným pouze 89.900,- Kč bez DPH a možností rozložení až do deseti splátek bez navýšení. Přihlásit se je možné už jen do 7. března 2018.

Více o MBA studiu Managementu zdravotnictví najdete na cemi.cz.

Ohodnoťte tento článek!