Dvoudenní kongres o medicíně v porodnictví

Ve čtvrtek proběhne v pražském Kongresovém centrum IKEM celostátní kongres o analgezii, anestezii a intenzivní medicíně v porodnictví. Na jaká témata budou mluvit přednášející během kongresu? Například: perinatální mortalita 2003, mateřská mortalita, hypertenze v těhotenství, hepatopatie v těhotenství, diabetes mellitus…

Ve čtvrtek proběhne v pražském Kongresovém centrum IKEM celostátní kongres o analgezii, anestezii a intenzivní medicíně v porodnictví. Akci pořádá sekce porodnické analgezie a anestezie při České gynekologické a porodnické společnosti Jana Evangelisty Purkyně, gynekologicko-porodnická klinika 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze.

Na jaká témata budou mluvit přednášející během kongresu? Například: Active Management of Labour, perinatální mortalita 2003, mateřská mortalita, hypertenze v těhotenství, hepatopatie v těhotenství, diabetes mellitus, přidružené choroby a jejich farmakoterapie v těhotenství, traumatologická problematika v souvislosti s těhotenstvím, akutní intoxikace drogami v těhotenství a další.

Druhý den kongres pokračuje od 09:30 do 16:15. Bližší informace na www.porodnice.com.

Účast je třeba potvrdit na tel.: 224 967 425 nebo e-mail: jana.urbanova@vfn.cz.

ČTK

Ohodnoťte tento článek!