Přejít na obsah

PF 2017

zpět
22.12.2016
Petra Klusáková, DiS.
zvětšitPetra Klusáková, DiS.
Autor: MF

Petra Klusáková, DiS. | Autor: MF

 

Časopis Zdravotnictví a medicína přeje svým čtenářům krásné Vánoce a vše dobré v novém roce.

Vážení a milí čtenáři, přemýšlím, kde vás letošní poslední číslo Zdravotnictví a medicíny asi dostihlo. Vzhledem k rozmanité škále našich čtenářů (jak jsme se dozvěděli z nedávného průzkumu čtenosti našeho časopisu) si představuji všechny ty pracovny, vyšetřovny, lékařské pokoje, sesterny, ordinace, kanceláře a pracovny, tisíce výhledů z jejich oken, kde ulevujete očím, když už je čtení nebo práce moc. A hodně práce bývá často - tisíce pacientů, stovky operací, převazů, injekcí, vizit, vyšetření, náročných (obchodních) porad a jednání, (ne)vyplněných formulářů, nedořešených problémů, restů, přednášek a prezentací. Za celou redakci časopisu Zdravotnictví a medicína vám přeji, aby vám vaše náročná, někdy únavně stejná, jindy úplně nová, zodpovědná a smysluplná práce dělala v příštím roce radost.

Ráda bych poděkovala členům naší redakční rady a všem dalším spoluautorům z řad odborné veřejnosti, kteří se celý rok pilně podíleli na textech, které v časopise vyšly. Děkuji také všem našim partnerům, bez jejichž neutuchající podpory se jako tištěné médium neobejdeme. A velký dík patří členům redakce, kteří pro vás celý rok s pečlivostí psali, redigovali a graficky upravovali články a spolu s vámi se každý měsíc radovali z dalšího čísla Zdravotnictví a medicína.

Milí čtenáři, přeji vám krásné Vánoce a ať na svých cestách v příštím roce naberete nové cenné zkušenosti, ať se těšíte z bezpečí trvalých vztahů i jiskrou těch nových, hřejete v srdci lásku a jste zdraví. Vaše Petra Klusáková


Autoři

(red) zdravi.euro.cz

Komentovat článek: PF 2017

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

1 nejnovější komentář k článku PF 2017

Komentáře

1 komentář
MUDr. Bohumír Šimek Radostné Vánoce!  | 22. 12. 2016 20:50

Bůh je Láska, Pravda, Svoboda, Spravedlnost… Vám, kteří Jej hledáte a chcete být Jeho obrazem, přeji hodně radosti a naděje ze znovuprožití narození Spasitele Ježíše Krista o Vánocích! Vám, kteří Jej nehledáte, přeji hodně radosti a naděje z vánočních svátků, abyste se stali Jeho obrazem přirozeným spojením se stvořením, které nám přináší vnitřní pokoj!

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné