Baťova nemocnice končí s vojenskou pojišťovnou

Baťova krajská nemocnice se nedohodla na podmínkách s Vojenskou zdravotní pojišťovnou, a proto k 31. prosinci končí smluvní vztah. To znamená, že všichni pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny budou mít od 1. ledna zajištěnu v BKN akutní a neodkladnou péči. Ambulantní péče či plánované hospitalizace však tuto pojištěnci využívat nemohou…

ZLÍN – Baťova krajská nemocnice se nedohodla na podmínkách s Vojenskou zdravotní pojišťovnou, a proto k 31. prosinci 2004 končí smluvní vztah.

To znamená, že všichni pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny budou mít od 1.ledna 2005 zajištěnu v BKN akutní a neodkladnou péči jako ostatní občané v plném rozsahu a plné kvalitě.

„Pokud by však chtěli být v BKN léčeni či vyšetřováni z jiných důvodů – například ambulantní vyšetření, plánované hospitalizace, plánovaná vyšetření – musejí od Vojenské zdravotní pojišťovny přinést potvrzení, že tato péče bude uhrazena obvyklým způsobem. To znamená výkonově dle sazebníku výkonů,“ uvedl ředitel BKN Jaroslav Přehnal.

ČTK

Ohodnoťte tento článek!