Přejít na obsah

Část nemocnice projde opravami

zpět
1.6.2010
stavba, rekonstrukce
zvětšitstavba, rekonstrukceZdroj: www.mbv.nrw.de

stavba, rekonstrukce | Zdroj: www.mbv.nrw.de

 

Plánovaná rekonstrukce ženského oddělení začala v pondělí 31. května v Městské nemocnici v Litoměřicích. Během včerejška došlo k předání staveniště zhotoviteli díla.

„Provoz ženského oddělení i porodnice je zachován, pouze stanice gynekologie je přestěhována do náhradních prostor v budově chirurgie. Porodnice zůstává na svém místě,“ informoval občany ředitel nemocnice Leoš Vysoudil.

Městská nemocnice v Litoměřicích získala na rekonstrukci dotaci z Regionálního operačního programu Severozápad, z téměř 25 milionů korun bude ale kromě ženského oddělení modernizován také RTG.

Rekonstrukce na ženském oddělení zlepší provozní a hygienické podmínky v koupelnách pacientek a v předsíních,určených pro péči o novorozence. Důležitým prvkem modernizace je také výrazné zlepšení podmínek pro pacientky s omezenou schopností pohybu.

Žádost litoměřické nemocnice o dotace byla úspěšná na třetí pokus, i to lze ale považovat za velký úspěch. „Jsme první nemocnicí, která není zřizována Ústeckým krajem a podařilo se jí získat dotace z evropských fondů,“ řekl ředitel MěN v Litoměřicích Leoš Vysoudil.

Jak dodal, vedení nemocnice se pacientům i návštěvníkům předem omlouvá za případné komplikace, způsobené stavebním ruchem.


Klíčová slova

Autoři

Regionální deník

Související články

29.4. Příbramská nemocnice dokončila modernizaci za miliardu korun Příbramská nemocnice dokončila modernizaci za miliardu korun
0 příspěvků
8.12. Kraj seškrtá opravy nemocnice Kraj seškrtá opravy nemocnice
0 příspěvků
26.10. Nemocnice Znojmo má peníze na dostavbu Nemocnice Znojmo má peníze na dostavbu
0 příspěvků

Komentovat článek: Část nemocnice projde opravami

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné