Přejít na obsah

Cikrt přiznal podíl viny na volební prohře ODS

zpět
18.12.2008

Mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt přiznal svůj podíl na vítězství sociálních demokratů v podzimních volbách. Cikrt v televizním pořadu Narovinu v brněnské TVB1 přiznal, že na ministerstvu nedokázali vysvětlit veřejnosti reformu ministra Tomáše Julínka...

(ODS).

Vinu na prohře ODS ve volbách nesou ale všichni, řekl Cikrt. Jestliže se mnozí partneři od reforem a poplatků již před volbami distancovali, nelze se podle něj divit, že ČSSD uspěla. Ocenil také profesionalitu předvolební kampaně ČSSD a jednotnost jejích účastníků. „Voliči jsou v Česku citliví na nejednotnost strany,“ dodal.

I přes častou kritiku si ale Cikrt myslí, že Julínek je pro premiéra Mirka Topolánka nejlepší ministr jeho vlády. „Premiér oceňuje práci Tomáše Julínka, v tom problém není, ale koaliční vláda je o dohodě s partnery,“ řekl Cikrt. Ostře se naopak pustil do jihomoravského hejtmana Michala Haška. Ten v předchozím díle pořadu Natvrdo označil ministra Julínka za hlupáka. Cikrt na to však reagoval poměrně ostře. „Když si představím, jací ministři tu byli za sociální demokracie, tak ani Mickey Mouse by nebyl hloupější než oni,“ řekl.

Podle Cikrta je Hašek ale mazaný chlap. „Já ho vidím jako možná budoucího šéfa sociální demokracie,“ uznal Cikrt. Proto je podle něj hloupé, aby takto Hašek mluvil, navíc z pozice hejtmana.

Právo


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

Právo

Komentovat článek: Cikrt přiznal podíl viny na volební prohře ODS

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Cikrt přiznal podíl viny na volební prohře ODS

Komentáře

dalších 45 komentářů
YouTube Re:Re:Re:Re:P.S.:  | 19. 12. 2008 07:02

Guignol:l´étang merveilleux Myslím, že tam by se hodil lépe něž do kanceláře prezidenta.Jako mluvčí a propagátor " reformy " naprosto selhal.Ale zřejmě se nic nestalo a život jde dál.A zdravotníci se mohou poananasovat.

Talk Re:Re:CIKRTE !!!v gramatice jste lepší  | 18. 12. 2008 23:53

A má pravdu.Možná se tam taky švyhl ve vikřyčníku.Ale toto nep´oralo.Prostě to tak je.Obecně:jakýkoliv šmejd nemůže snížit absolutního šmejda.(Pouze obecná rovina úvahy).

Talk Re:Re:Re:P.S.:  | 18. 12. 2008 23:46

Osvěžující.Proč já ten gympl tak flákal? Dle klasika :urva,Halík!

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné