Přejít na obsah

ČSSD: voliči se pomstí

zpět
29.5.2008

Podle politiků ČSSD by se k platbám ve zdravotnictví měli lidé vyjádřit při podzimních krajských a senátních volbách. "Krajské volby budou do značné míry i referendem o tom, zda poplatky zrušit, nebo nezrušit. My jasně deklarujeme, že pokud ČSSD vyhraje, tak poplatky v krajských nemocnicích zruší," sdělil stínový ministr zdravotnictví David Rath...

S tím souhlasí i šéf poslanců soc. dem. Michal Hašek. „Je to jasný signál občanům ČR - důkladně zvažte, koho podpoříte v podzimních senátních, krajských, ale také v příštích parlamentních volbách. ČSSD jasně říká, že poplatky celostátně zruší, jakmile převezme znova vládní odpovědnost za ČR,“ uvedl.

Místopředseda ČSSD Bohuslav Sobotka je zklamán, když chyběl hlas jediného ústavního soudce, aby „občané mohli přestat platit ostudné Julínkovy poplatky“.

Sobotka byl signatářem výzvy občanům, aby poplatky až do rozhodnutí ÚS nehradili. „Všichni musíme rozhodnutí ÚS respektovat. Do této doby jsem poplatek neplatil,“ prohlásil.

Místopředseda KSČM Jiří Dolejš rozhodnutí soudu přijal, i když se mu nelíbí: „Budeme usilovat, aby dopad poplatků se vyhnul skupinám, jako jsou senioři či rodiny s více dětmi. Nejlépe by bylo poplatky zrušit.

Právo


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

Právo

Komentovat článek: ČSSD: voliči se pomstí

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku ČSSD: voliči se pomstí

Komentáře

dalších 31 komentářů
Kyle Broflowski Re:to jsem ja  | 31. 05. 2008 19:40

Neplánuje naše Ministerstvo zdravotnictví v exilu aspoŇ nějakou diverzní akci, třeba atentátní výsadeček podle vzoru Silver A, Silver B, a Anthropoid?

Baalamut milý Kyle  | 29. 05. 2008 19:49

svoboda je stavem mysli. Symptomatické obviňování z paranoi, vyhrožování odplatou, pomstou je také stgavem mysli. Přeji vše dobré Kyle a ostatní :-)

MUDr Jiří Kilian Re:Re:Re:Poplatky???  | 29. 05. 2008 15:01

Obsah lékřovy rady by měl být docela odlišný od stranické propagace. Slušný člověk nemluví o jiných jako o verbeži jen proto, že nemá jiný argument pro jejich kritiku. Kdo co pozná uvidí se. Nicméně pokud tu chcete mít samosprávu k tomu, aby rušila zákony, dané státem, pak je to daleko pochybnější, než hledněí do vlastní kapsy.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné