Přejít na obsah

Dětská ambulance nymburské nemocnice se vrátila zpět

zpět
20.4.2016
praktik, dítě, pediatr, kašel
zvětšitpraktik, dítě, pediatr, kašelZdroj: Shutterstock

praktik, dítě, pediatr, kašel | Zdroj: Shutterstock

 

Dětská ambulance nymburské nemocnice se po měsících fungování v jiných prostorech vrací na své původní místo, do pavilonu E. Tam po byli dobu rekonstrukce interny dočasně umístěni právě její pacienti, zatímco dětští nemocní do ambulance docházeli do pavilonu D.

ČTK o tom informovala mluvčí Nemocnice Nymburk Pavlína Stránská.

„Přestěhování dětské ambulance je důkazem, že kompletní rekonstrukce pavilonů B, C a D pokračuje tak, jak má, a že se postupně chýlí ke svému závěru. Provoz nemocnice se díky tomu vrátí do zcela běžného provozu. Na naše nejmenší pacienty čeká v dětské ambulanci v pavilonu E sice ne zcela nové, ale rozhodně příjemné prostředí, které jsme se jim snažili zútulnit,“ uvedla ředitelka nemocnice Alena Havelková. Otevření dětské ambulance na původním místě je v krátké době již druhý krok k rozložení jednotlivých ambulancí tak, jak byli pacienti zvyklí před spuštěním rekonstrukce. S počátkem dubna letošního roku se vrátily interní ambulance do pavilonu C.

Rekonstrukce interny, v jejímž závěru bude mít 60 standardních lůžek, vyjde na zhruba 24 milionů korun a bude pokračovat až do konce května. Jediným investorem je město Nymburk.


Komentovat článek: Dětská ambulance nymburské nemocnice se vrátila…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné