Přejít na obsah

Evžen Oněgin pomohl onkologickým pacientům Nemocnice Na Bulovce

zpět
1.12.2016
Benefiční koncert pro Nemocnici Na Bulovce
zvětšitBenefiční koncert pro Nemocnici Na Bulovce
Autor: Nemocnice Na Bulovce

Benefiční koncert pro Nemocnici Na Bulovce | Autor: Nemocnice Na Bulovce

 

Včera se ve Dvořákově síni pražského Rudolfina představili sólisté a dirigent slavného petrohradského Mariinského divadla. Výtěžek pomůže vybavit čtyři nemocniční pokoje.

Pořadatel koncertu, společnost Richards Group, se rozhodl, že výtěžek z tohoto koncertu věnuje na pomoc onkologicky nemocným. Poukaz na vybavení čtyř nemocničních pokojů v Nemocnici Na Bulovce během večera převzala ředitelka Andrea Vrbovská. „Dlouhodobě se snažíme o zvyšování komfortu pro naše pacienty. Jsme proto velice rádi za každou pomoc a podporu v našem snažení. Tento koncert byl jasným důkazem tohoto, že hudba léčí a především pomáhá. Věřím, že pacienti nová lůžka ocení a budou se u nás cítit lépe. Vždyť si to zaslouží,“ sdělila ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská, MBA.

V roli Evžena Oněgina vystoupil vynikající český barytonista Filip Bandžak, v roli Taťány ruská sopranistka Jekatěrina Latyševa, za doprovodu Kühnova smíšeného sboru pod vedením Marka Vorlíčka a Prague Philharmonic Orchestra. Představení shlédla i manželka prezidenta České republiky Ivana Zemanová.


Komentovat článek: Evžen Oněgin pomohl onkologickým pacientům…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné