Přejít na obsah

Exkluzivně: nemocnici nově povede zkušený chirurg Horák

zpět
20.4.2010
křeslo, výpověď
zvětšitkřeslo, výpověďZdroj: www.cultofmac.com

křeslo, výpověď | Zdroj: www.cultofmac.com

 

Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi bude mít od dnešního dne nového ředitele. Podle exkluzivních informací Boleslavského deníku by měl být jmenován v deset hodin dopoledne.

Jak zjistil Boleslavský deník, měl by se novým ředitelem mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice stát docent Ladislav Horák. Zdravotnické zařízení ale tuto informaci odmítlo potvrdit.

„K tomu se zatím nebudeme vyjadřovat,“ uvedla mluvčí nemocnice Kamila Hamáčková. Zprávu tak nevyvrátila, ani nepotvrdila.Ladislav Horák by v čele nemocnice vystřídal Jaroslavu Zemanovou, která byla řízením ústavu pověřena letos v únoru poté, co ve funkci nahradila ředitele Josefa Langra.

Ten v zimě rezignoval z osobních důvodů. Zemanová před tím působila jako náměstkyně ředitele pro ekonomiku a personalistiku. Rozsáhlý zdravotnický komplex v Mladé Boleslavi by měl od dnešního dopoledne vést Ladislav Horák. Do ředitelské funkce má být jmenován v deset hodin.

Docent Horák pochází z Mladoboleslavska, konkrétně z Kosmonos, a má za sebou mnohaletou praxi špičkového chirurga. Působil například v týmu proslulého profesora Pavla Pafka, který zachránil život exprezidentu Václavu Havlovi.

Proslýchá se, že nový ředitel se chce plně věnovat personálu a komunikaci se zaměstnanci. Zejména bude usilovat o další zkvalitnění péče o pacienty v mladoboleslavské nemocnici.


Klíčová slova

Autoři

Pavel Svačina, Regionální deník

Související články

8.1. Ředitel nemocnice rezignoval Ředitel nemocnice rezignoval
0 příspěvků

Komentovat článek: Exkluzivně: nemocnici nově povede zkušený…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Exkluzivně: nemocnici nově povede zkušený…

Komentáře

dalších 9 komentářů
Zlý student LF zvedavost  | 21. 04. 2010 10:35

Já se jako student vyučujících nebojim jako x jiných mediků, prof. na sále se při operaci taky klidně ptám a nedržim jen hubu. Stejně ani při zkouškách z nich nekakám ani nezvracim ani nečůrám... Tohodle člověka jsem potkal, ještě když jsem dělal praxi na SZŠ a byl jedinek z koho mi šel mrát po zádech, brutální usurpátor, který doslova na pacienty, ale i na své podřízené doslova řve. Prostě magor co potřebuje pocit "já můžu", dále je to třeba on kdo vyštípal Doc. Fantu z chir. kliniky FNKV, systematickým svinstvem... Aby se stal přednostou on, nicméně tam vydržel jen chvilku a pak šel nevim kam, ale šel... Je to agorantní hovado, nepříjmené na pacienty, na lékaře taktéž.

Emyl To je pro tamnejší "výhra"  | 20. 04. 2010 22:11

Myslím,že se budou mýlit ale dosti tvrdě.

MUDr To je pro tamnejší "výhra"  | 20. 04. 2010 19:24

Chudáci zaměstnanci a pacienti! Kdo zná pana docenta z míst jeho předcházejích mnoha působení si dovede jistě dobře představit, jak postupný úpadek boleslavé nemocnice nabere nyní na obrátkách. Budu rád, když se budu mílit a skutečnost bude jiná

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné