Přejít na obsah

Gajdáček novým ředitelem ZPMV

zpět
26.3.2008

Novým generálním ředitelem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) byl zvolen Jaromír Gajdáček - dosavadní výkonný ředitel Svazu zdravotních pojišťoven. Své nové funkce se ujme 1. dubna. Jaromír Gajdáček pracuje v oblasti zdravotního pojištění více než deset let...

a stal se jedním z předních odborníků v uvedené oblasti.

Je členem expertního týmu Komise pro evropskou spolupráci v mezinárodní asociaci vzájemných pojišťoven AIM se sídlem v Bruselu. Dlouhodobě se aktivně zabývá především analýzami možností zdravotních pojišťoven v systému veřejného zdravotního pojištění.

„Reforma zdravotnictví může být uvedena v život jen za podpory zdravotních pojišťoven, které budou hrát ještě významnější úlohu v celém systému zdravotnictví a zdravotního pojištění. Nastává období, kdy pojišťovna bude moci konečně začít fungovat jako skutečný pojišťovací ústav, kdy bude mít možnost zajistit nadstandardní výhody svým pojištěncům,“ řekl po svém jmenování Gajdáček.

www.Zdravi.Euro.cz


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

www.Zdravi.Euro.cz

Komentovat článek: Gajdáček novým ředitelem ZPMV

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Gajdáček novým ředitelem ZPMV

Komentáře

dalších 8 komentářů
Brněnský lékař Re:Jiný úhel pohledu  | 27. 03. 2008 09:07

Oba.

na tunelovani Re:Odbornik  | 27. 03. 2008 04:26

ted uz je to jasne

Jiri Wicherek Odbornik  | 27. 03. 2008 00:03

Ing. Jaromír Gajdáček Promoval na Vysoké škole báňské v Ostravě. V letech 1982 - 1997 pracoval v OKD Ostrava postupně na pozicihlavního inženýra, technického a personálního náměstka. Patnáct let také pracoval jako důlní záchranář. Od roku 1997 působí ve funkci výkonného ředitele Svazu zdravotních pojišťoven České Republiky. Je také členem Komise pro evropské vztahy v AIM (Mezinárodní asociace vzájemných pojišťoven) a místopředsedou politické strany SNK Evropští demokraté.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné