Přejít na obsah

Hartenberg koupil v Hradci další zdravotnické zařízení

zpět
28.3.2017
gastroenterologie, lékař, pacientka, praktik
zvětšitgastroenterologie, lékař, pacientka, praktikZdroj: Shutterstock

gastroenterologie, lékař, pacientka, praktik | Zdroj: Shutterstock

 

Královéhradeckou Hepato-Gastroenterologii HK, která se zaměřuje na nemoci jater a zažívacího ústrojí, koupila skupina FutureLife, jež je součástí investičního fondu Hartenberg.

Ten spadá pod firmu SynBiol, která dříve patřila vicepremiérovi a šéfovi ANO Andreji Babišovi. Po přijetí zákona o střetu zájmů její akcie vložil do jednoho ze dvou svěřenských fondů. Podrobnosti transakce, která se týká zařízení v Hradci Králové, ani jedna ze stran nezveřejnila, uvedl server E15.

„Společnost bude fungovat nadále samostatně, pouze využije synergií našeho holdingu,“ sdělila serveru Markéta Klucová z vedení FutureLife. Hepato-Gastroenterologie HK vlastní i desetinu Hradecké polikliniky III, kde provozuje své ordinace. FutureLife ambulance koupil před třemi týdny od dvou lékařů, kteří v nich zároveň pracují, píše E15. V Hradci už vlastní FutureLife také kliniku Sanus zabývající se asistovanou reprodukcí, gynekologií, urologií a plastickou chirurgií.

Hepato-Gastroenterologie HK má zhruba osmnáct zaměstnanců a v roce 2015 vykázala obrat 40 milionů korun, uvádí E15. FutureLife působí v osmi českých městech a rovněž na Slovensku, v Irsku a Velké Británii.


Komentovat článek: Hartenberg koupil v Hradci další zdravotnické…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné