Inzerujte zdarma na Zdraví.Euro.cz

Titulní obrázek

Sháníte nové místo? Nabízíte nebo poptáváte prostory k pronájmu ordinace? Potřebujete prodat či koupit zdravotnický materiál, přístroj, skripta apod? Inzerujte zdarma v rubrice Kariéra a inzerce na Zdraví.Euro.cz. Rubrika obsahuje také Jobžurnál, kde najdete články na téma pracovní problémy ve zdravotnictví, tedy informace o vzdělávání, uplatnění na trhu práce v ČR i v zahraničí a podobně….

Sháníte nové místo? Nabízíte nebo poptáváte prostory k pronájmu ordinace? Potřebujete prodat či koupit zdravotnický materiál, přístroj, skripta apod? Inzerujte zdarma v rubrice Kariéra a inzerce .

Každý týden si zde můžete přečíst také aktualizované informace o volných místech ve zdravotnictví ( ve formátu PDF). Zaměstnavatelé mohou poslat nabídku volných míst přes zvláštní formulář, který dorazí přímo na obchodní oddělení Zdravotnictví a medicína. Po zaplacení inzerce bude text zveřejněný v tištěnýchZdraví.Euro.cz i na webu.

Rubrika obsahuje také , kde najdete články na téma pracovní problémy ve zdravotnictví, tedy informace o vzdělávání, uplatnění na trhu práce v ČR i v zahraničí a podobně.

Každý, kdo se zajímá o situaci na trhu práci ve zdravotnictví, čte na Zdraví.Euro.cz.

Máte-li dotazy či připomínky k této rubrice, pište na e-mailovou adresu zdnonline@mf.cz.

(red), www.Zdravi.Euro.cz

Ohodnoťte tento článek!