Jak se vám líbí tištěné Zdraví.Euro.cz?

Zdravotnictví a medicína jsou na trhu již 54 let. Za tu dobu prošly mnohými změnami. Abychom zjistili, jak jste s nynější podobou tohoto časopisu spokojeni, potřebujeme znát váš názor. Každý čtenář Zdravotnictví a medicína, který vyplní anketu, bude odměněn knihou dle vlastního výběru…

Zdravotnictví a medicína jsou na trhu již 54 let. Za tu dobu prošly mnohými změnami. Abychom zjistili, jak jste s nynější podobou tohoto časopisu spokojeni, potřebujeme znát váš názor, co se vám líbí, co nikoliv a co byste si v nich rádi přečetli.

Vaše odpovědi budou pro nás velkým přínosem, protože nám pomohou vytvářet časopis tak, jak si představujete. Zaklikněte vždy jednu z nabízených možností, případně vepište svůj námět do vyznačeného prostoru.

Každý čtenář Zdravotnictví a medicína, který kompletně vyplní naši anketu do 5. srpna 2005, bude odměněn knihou dle vlastního výběru z Vydavatelství Mladá fronta, a. s.

Všechny informace považujeme za důvěrné a budou použity výhradně pro zlepšení kvality Zdravotnictví a medicína. Nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Děkujeme za váš čas a za spolupráci.

Markéta Mikšová, šéfredaktorka Zdravotnictví a medicína

Jak se vám líbí tištěné Zdraví.Euro.cz?
Ohodnoťte tento článek!