Přejít na obsah

Krajská zdravotní odvolala všech pět ředitelů nemocnic, reorganizuje se

zpět
7.6.2010
křeslo, výpověď
zvětšitkřeslo, výpověďZdroj: www.gruntledemployees.com

křeslo, výpověď | Zdroj: www.gruntledemployees.com

 

Krajská zdravotní zahájila změnu organizační struktury, kvůli čemuž k poslednímu červnu končí všech pět ředitelů krajských nemocnic ve svých funkcích.

Personálně se ale uplatní v rámci nového zařazení, takže o práci nepřijdou. K procesům a jejich jednotlivým činnostem jsou definovány osobní odpovědnosti a pravomoci.

„Samotná organizační struktura je pak v ideálním případě obrazem skutečných procesů společnosti,“ uvedl mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra.

Na modelu, jenž vejde v platnost 1. ledna příštího roku, bude pracovat projektový tým, složený ze zástupců nového vedení společnosti a zástupců jejich orgánů.

Změna je ve stále se zhoršujícím finančním a personálním prostředí českého zdravotnictví nutná.


Komentovat článek: Krajská zdravotní odvolala všech pět ředitelů…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Krajská zdravotní odvolala všech pět ředitelů…

Komentáře

další 4 komentáře
občan lékař jen Pardubický kraj se nechce hnout!  | 7. 06. 2010 14:45

Pokud ředitele nevyhodí, tak žádná výběrová řízení neproběhla i když stále se hospodaří ve ztrátách,.Jako za bolševika soudruhovi výslužka na doživotí , pokud lížeš paty těm nahoře! Nic objektivného . Výběrová řízení mají být pravidelná a funkce se má obhajovat! pPomrhaných peněz je nepočítaně a přád tam sedí - servilní pohrobci bolševizmu! Tak už s tím hejtmane něco dělejte, nebo jste podobný expert ? OL

Michal Blažek Je to možná schválně "nicneříkající"  | 7. 06. 2010 10:23

Na vysvětlenou: (1) jedná se o ústecký holding, který má být vyšetřován z Bruselu kvůli předraženým dodávkám kompletátorskými firmami, (2) hrozí velký malér a příliš mnoho ředitelů je riziko, že by nemuseli vypovídat úplně shodně, protože musejí mlžit. Proto je optimální, když teď bude za všechny nemocnice, kde k rozkrádání docházelo, hovořit jediný člověk, a to právě MUDr. Madar. (3) současný (a i bývalý, protože kvůli podezřelým zakázkám za dobu ministryně Součkové a opakovanému řízení v opilosti, musel na čas zmizet do Jihlavy) ředitel již předvedl, že je všehoschopný a mafiáni Šulc & Benda si nemohou drzejší čelo ani namalovat. Proto tento tah a nic neříkající článek má velmi závažné pozadí.

Radko Od Járy Cimrmana  | 7. 06. 2010 09:40

Článek má opravdu vynikající vypovídací hodnotu. je použitelný kdykoliv a objekvně popisuje události od jara do zimy...

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné