Krásný ztráty s prof. Vorlíčkem

Titulní obrázek

Česká televize odvysílala pořad Krásný ztráty, jehož hostem byl předseda České onkologické společnosti a přednosta interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice v Brně profesor Jiří Vorlíček. Odkaz na on-line pořad najdete uvnitř článku…

Česká televize odvysílala pořad Krásný ztráty, jehož hostem byl předseda České onkologické společnosti a přednosta interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice v Brně profesor Jiří Vorlíček.

Pokud jste pořad neviděli, můžete jej shlédnout v on-line vysílání České televize ZDE.

Jan Švejnar vystudoval na prestižních amerických univerzitách, ačkoliv v Československu, odkud v roce 1970 s rodiči emigroval, nestihl odmaturovat. Profesor michiganské univerzity a zřejmě nejznámější český ekonom je mj. spojován s počátky ekonomické transformace u nás, i když jeho návrhy se od české reality dost lišily.

V pořadu Krásný ztráty se sejde s předsedou České onkologické společnosti a přednostou interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice v Brně Jiřím Vorlíčkem. Profesor Vorlíček se těší nejen respektu odborné veřejnosti, ale úctě i vděku mnoha pacientů, a to přesto, že vytrvale razí u nás zatím nepříliš zavedený názor, že pacient má být o své diagnóze i léčbě co nejdůkladněji informován.

Oba prestižní hosté Michala Prokopa jsou nejen špičkovými odborníky ve svých profesích, ale také velkými bojovníky. Jejich setkání bude tedy nejen zábavné, ale i poučné.

ČT

Krásný ztráty s prof. Vorlíčkem
Ohodnoťte tento článek!