KURZY České rady pro resuscitaci určené zdravotníkům

Česká rada pro resuscitaci pořádá kurzy určené praktickým lékařům, sestrám a farmaceutům. Jsou zaměřeny výhradně na nácvik praktických dovedností resuscitace a neodkladné péče. Výuka je individuální – probíhá ve skupinách po 4, max. 6 účastnících…

Resuscitace pro praktické lékaře (vhodné i pro ambulantní specialisty)

Délka kurzu 8 hodin, Cena včetně 19% DPH činí 2 142,- Kč

Resuscitace pro zdravotní sestry

Délka kurzu 6 hodin, Cena včetně 19% DPH činí 1 785,- Kč

Resuscitace pro farmaceuty

Délka kurzu 6 hodin, Cena včetně 19% DPH činí 1 785,- Kč

Naše kurzy jsou výhradně zaměřeny na nácvik praktických dovedností resuscitace a neodkladné péče. Máte-li zájem o přednášky z resuscitace a neodkladné péče, na našich praktických kurzech je nenajdete. Výuka je silně individuální – probíhá ve skupinách po 4, max. 6 účastnících na jednoho instruktora. Délka kurzu je uvedena v celých hodinách (tj. po 60 minutách).

Z obsahu kurzů: základní podpora života, užití AED defibrilátoru, umělé dýchání ručním dýchacím vakem, zajištění dýchacích cest laryngeální maskou, zajištění dýchacích cest urgentní koniotomií. Rozsah praktické výuky odpovídá stanovisku ČRR k neodkladné resuscitaci v první linii, uveřejněnému vZdraví.Euro.cz č. 50/2005.

Slevy: členové Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP 20%, lékaři zapojení do Projektu FEJFAR 50%, nabízíme rovněž množstevní slevy pro skupiny.

Zájemci o naše kurzy nás mohou přímo kontaktovat na adrese hlavní kanceláře ČRR: Bělohorská 9, 160 00 Praha 6, nebo nám mohou poslat E-mail na: resuscitace@seznam.cz, popř. mohou vyplnit elektronický formulář na našich internetových stránkách: www.resuscitace.cz. S každým zájemcem individuálně domluvíme termín a místo konání kurzu, který mu bude vyhovovat.

(red), www.Zdravi.Euro.cz

Ohodnoťte tento článek!