Přejít na obsah

Leoš Heger v Hydeparku ČT

zpět
24.8.2010
Leoš Heger
zvětšitLeoš HegerZdroj: PSP ČR

Leoš Heger | Zdroj: PSP ČR

 

Ministr zdravotnictví Leoš Heger byl hostem včerejšího vysílání pořadu Hydepark v České televizi. Odkaz na pořad najdete uvnitř článku.

Pondělní Hydepark s Leošem Hegerem můžete zhlédnout ZDE.


Klíčová slova

Autoři

Česká televize

Komentovat článek: Leoš Heger v Hydeparku ČT

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Leoš Heger v Hydeparku ČT

Komentáře

dalších 46 komentářů
vitula for Zlý student  | 26. 08. 2010 12:52

Ani titul Doc. prof. neznamená, že by se jednalo o elitu - tedy osobnost, kterého bychom si měli vážit za jeno morální kvality. A nemusíme chodit pro příklady jen na Právnickou fakultu do Plzně .-).

Zdeněk for Ausländer  | 26. 08. 2010 08:30

To je druha vec - souhlasim s vami. Soudci si umeli v minulosti tvrde dupnout ohledne svych platu, navic tady byla sirsi celospolecenska shoda (a politicka vule!), ze soudce musi mit vysoky plat, aby byl neuplatny... Nicmene mohli bychom se podivat i na druhy konec mzdove fronty; ucitele jsou na tom, z prestiznich povolani, zdaleka nejhure... Lekari jsou proti nim bohaci, navic stres pri praci je podle me podobny. Ono se rekne, ucit deti, vypada to temer nevinne, ale zkuste vzdelavat smecku potomku, z nichz pulka pochazi z problemovych rodin, druha z rodin zbohatliku, kteri k penezum prisli jinak nez praci. (Zlaty Kellner a jeho skolni uniformy.) A ohledne tech lekaru: jeste v teto diskuzi, myslim, nezaznelo to docela zasadni (coz je i dodatek odpovedi Zlemu studentovi): doktori z VB odchzaeji do USA, ze SRN jdou do VB, od nas do SRN. K nam zase casem bude mirit cim dal vice doktoru z Vychodu. A p. Kilianovi: musim pracovat, abych mel na zdravotni pripojisteni, proto vystupuji z teto zajimave diskuze. Vse dobre? Mejte se!

Ausländer Für Zdenek  | 26. 08. 2010 07:55

Es ist Ihnen gelungen. :-) Mate pravdu. Ale i mezi soudci jsou Jicinsti, ci Berkove,........ ale na jejich platy to nema prazadny vliv.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné