LitoZin® Forte Vás vrátí do života!

Titulní obrázek

KOMERČNÍ PREZENTACE
Na český trh přichází nový jedinečný kloubní preparát LitoZin® Forte, který na základě mnohaletého skandinávského projektu potvrdil vysokou účinnost při degenerativním onemocnění kloubů (osteoartróza) a při revmatických potížích. LitoZin® Forte je určen lidem, u nichž jsou potíže s klouby provázeny zánětlivými procesy, které jsou způsobeny životním stylem přetěžujícím klouby, nadváhou nebo věkem…

Na český trh přichází nový jedinečný kloubní preparát LitoZin® Forte, který na základě mnohaletého skandinávského projektu potvrdil vysokou účinnost při degenerativním onemocnění kloubů (osteoartróza) a při revmatických potížích.

LitoZin® Forte je určen lidem, u nichž jsou potíže s klouby provázeny zánětlivými procesy, které jsou způsobeny životním stylem přetěžujícím klouby, nadváhou nebo věkem. LitoZin® Forte pomáhá tyto zánětlivé procesy v kloubech uklidňovat, čímž výrazně snižuje bolestivost.

Zároveň napomáhá zvyšovat pohyblivost kloubů, přispívá k ochraně a stabilizaci buněčných membrán, čímž se zpomaluje degenerace kloubní chrupavky.

Klinické studie dále prokázaly výrané snížení spotřeby léků proti bolesti. LitoZin® Forte pomáhá odstranit ranní ztuhlost, usnadňuje každodenní pohyb jako je chůze (po schodech), sedání a vstávání, oblékání a svlékání oděvu apod. a tím zlepšuje celkovou kvalitu života.

Příběh LitoZinu

Aktivní látkou přípravku LitoZin® Forte je galaktolipid nazývaný GOPO®, který se získává ze zvláštní odrůdy růže šípkové (Rosa Canina). Její účinky objevil koncem 20. století farmář Erik Hansen z dánského ostrova Langeland. Měl dlouhodobé potíže s klouby a jeho lékař mu předepsal klasické protizánětlivé léky a přípravky proti bolesti.

Účinek se však ukázal být pouze dočasný. Hansen se dozvěděl o zvláštní odrůdě šípkové růže a začal pravidelně užívat marmeládu, připravenou z jejích šípků. Po určité době pocítil úlevu od svých potíží. Následně usušil šípkové plody, rozemlel je a začal je přidávat do své stravy. Během jednoho měsíce potíže ustoupily.

Po tomto zjištění začal rozdávat přípravek známým, kteří pocítili stejnou úlevu. Zpráva o zázračných účincích šípkové růže se rozšířila rychlostí blesku. Hansen tedy začal prášek vyrábět ve větším množství a rozesílal jej všem, kteří o něj požádali. Během několika měsíců obdržel 5000 děkovných dopisů z celého Dánska.

Obrátil se tedy na lékaře Dr. Winthera z nedalekého města Svendborg a požádal ho o odborné testy šípkového prášku. Dr. Winther se spojil s profesorem Arsalanem Kharazmim, mikrobiologem z Univerzitní nemocnice v Kodani.

Výsledky laboratorních testů a následné klinické testy prokázaly, že prášek má silné protizánětlivé účinky. Během let 1999-2001 pracoval vědecký tým Larse Porskjæra Christensena z Dánského institutu zemědělských vět na extrakci aktivní složky přípravku LitoZin® Forte. Byl identifikován již zmíněný galaktolipid – aktivní protizánětlivá látka, kterou lékaři pojmenovali GOPO®.

LitoZin® a osteoartróza

Osteoartróza dosáhla ve vyspělých zemích rozměrů epidemie. Miliony lidí po celém světě trpí chronickou bolestí a záněty kloubů a jejich počet se nadále zvyšuje. Odhaduje se, že 103 miliony obyvatel Evropské unie (15 členských zemí) – tedy 8 z 10 lidí nad 50 let – trpí příznaky artrózy.

LitoZin® Forte je bezpečný prostředek pro dlouhodobou léčbu degenerativního onemocnění kloubů a při revmatických obtížích. Aktivní látka – galaktolipid GOPO® potlačuje určité funkce leukocytů (bílých krvinek), které způsobují zánět a poškození tkáně při osteoartróze. Výsledkem je úleva při zánětu. Významný je též antioxidační účinek obsažených polyfenolických látek a flavonoidů.

Studie rovněž ukazují, že výrobek působí jako ochrana buněčných membrán, což zpomaluje proces odbourávání chrupavky. Nejnovější klinická studie prokázala, že standardizovaný šípkový prášek snižuje příznaky osteoartrózy – u 82 % léčených pacientů, kteří podstoupili aktivní léčbu, bylo zaznamenáno snížení bolesti.

Souhrnně poznatky této a dalších studií nejlépe dokumentuje nedávno provedená meta-analýza, která po zohlednění všech kvalitativních ukazatelů studií potvrdila významnou klinickou účinnost. U přípravku LitoZin® Forte nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Komerční prezentace

Ohodnoťte tento článek!