Přejít na obsah

LitoZin® Forte Vás vrátí do života!

zpět
9.10.2008

KOMERČNÍ PREZENTACE Na český trh přichází nový jedinečný kloubní preparát LitoZin® Forte, který na základě mnohaletého skandinávského projektu potvrdil vysokou účinnost při degenerativním onemocnění kloubů (osteoartróza) a při revmatických potížích. LitoZin® Forte je určen lidem, u nichž jsou potíže s klouby provázeny zánětlivými procesy, které jsou způsobeny životním stylem přetěžujícím klouby, nadváhou nebo věkem...

Na český trh přichází nový jedinečný kloubní preparát LitoZin® Forte, který na základě mnohaletého skandinávského projektu potvrdil vysokou účinnost při degenerativním onemocnění kloubů (osteoartróza) a při revmatických potížích.

LitoZin® Forte je určen lidem, u nichž jsou potíže s klouby provázeny zánětlivými procesy, které jsou způsobeny životním stylem přetěžujícím klouby, nadváhou nebo věkem. LitoZin® Forte pomáhá tyto zánětlivé procesy v kloubech uklidňovat, čímž výrazně snižuje bolestivost.

Zároveň napomáhá zvyšovat pohyblivost kloubů, přispívá k ochraně a stabilizaci buněčných membrán, čímž se zpomaluje degenerace kloubní chrupavky.

Klinické studie dále prokázaly výrané snížení spotřeby léků proti bolesti. LitoZin® Forte pomáhá odstranit ranní ztuhlost, usnadňuje každodenní pohyb jako je chůze (po schodech), sedání a vstávání, oblékání a svlékání oděvu apod. a tím zlepšuje celkovou kvalitu života.

Příběh LitoZinu

Aktivní látkou přípravku LitoZin® Forte je galaktolipid nazývaný GOPO®, který se získává ze zvláštní odrůdy růže šípkové (Rosa Canina). Její účinky objevil koncem 20. století farmář Erik Hansen z dánského ostrova Langeland. Měl dlouhodobé potíže s klouby a jeho lékař mu předepsal klasické protizánětlivé léky a přípravky proti bolesti.

Účinek se však ukázal být pouze dočasný. Hansen se dozvěděl o zvláštní odrůdě šípkové růže a začal pravidelně užívat marmeládu, připravenou z jejích šípků. Po určité době pocítil úlevu od svých potíží. Následně usušil šípkové plody, rozemlel je a začal je přidávat do své stravy. Během jednoho měsíce potíže ustoupily.

Po tomto zjištění začal rozdávat přípravek známým, kteří pocítili stejnou úlevu. Zpráva o zázračných účincích šípkové růže se rozšířila rychlostí blesku. Hansen tedy začal prášek vyrábět ve větším množství a rozesílal jej všem, kteří o něj požádali. Během několika měsíců obdržel 5000 děkovných dopisů z celého Dánska.

Obrátil se tedy na lékaře Dr. Winthera z nedalekého města Svendborg a požádal ho o odborné testy šípkového prášku. Dr. Winther se spojil s profesorem Arsalanem Kharazmim, mikrobiologem z Univerzitní nemocnice v Kodani.

Výsledky laboratorních testů a následné klinické testy prokázaly, že prášek má silné protizánětlivé účinky. Během let 1999-2001 pracoval vědecký tým Larse Porskjæra Christensena z Dánského institutu zemědělských vět na extrakci aktivní složky přípravku LitoZin® Forte. Byl identifikován již zmíněný galaktolipid – aktivní protizánětlivá látka, kterou lékaři pojmenovali GOPO®.

LitoZin® a osteoartróza

Osteoartróza dosáhla ve vyspělých zemích rozměrů epidemie. Miliony lidí po celém světě trpí chronickou bolestí a záněty kloubů a jejich počet se nadále zvyšuje. Odhaduje se, že 103 miliony obyvatel Evropské unie (15 členských zemí) - tedy 8 z 10 lidí nad 50 let - trpí příznaky artrózy.

LitoZin® Forte je bezpečný prostředek pro dlouhodobou léčbu degenerativního onemocnění kloubů a při revmatických obtížích. Aktivní látka – galaktolipid GOPO® potlačuje určité funkce leukocytů (bílých krvinek), které způsobují zánět a poškození tkáně při osteoartróze. Výsledkem je úleva při zánětu. Významný je též antioxidační účinek obsažených polyfenolických látek a flavonoidů.

Studie rovněž ukazují, že výrobek působí jako ochrana buněčných membrán, což zpomaluje proces odbourávání chrupavky. Nejnovější klinická studie prokázala, že standardizovaný šípkový prášek snižuje příznaky osteoartrózy - u 82 % léčených pacientů, kteří podstoupili aktivní léčbu, bylo zaznamenáno snížení bolesti.

Souhrnně poznatky této a dalších studií nejlépe dokumentuje nedávno provedená meta-analýza, která po zohlednění všech kvalitativních ukazatelů studií potvrdila významnou klinickou účinnost. U přípravku LitoZin® Forte nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Komerční prezentace


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

<B>KOMERČNÍ PREZENTACE</B>

Komentovat článek: LitoZin® Forte Vás vrátí do života!

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

2 nejnovější komentáře k článku LitoZin® Forte Vás vrátí do života!

Komentáře

další 2 komentáře
jas sezóna šípků  | 7. 10. 2008 12:21

Nastává ideální čas pro sběr šípků. Mají se sbírat po prvních mrazících. Nasušíte, uvaříte marmeládu, šípkové víno či likér. Sice nebudete mít standardizovaný preparát, ale můžete to dohnat množstvím. Zaručeně přírodní a rozhodně levnější. A ještě se přitom dostanete do přírody a protáhnete zlenivělou kostru. No není to výborná reklama na podporu zdravého životního stylu ?

Tomáš Rozsíval To snad ne!  | 6. 10. 2008 21:19

Kriste Ježiší, pane náš , oroduj za nás a naše farmafirmy, aby nás ráčily zbaviti nemocí hnusných, odporných a neléčitelných, anžto se jedná toliko o fysiologické opotřebení přežraného a přechlastaného organismu našeho. Ona to vlastně podle jednoho ptáčka hnízdila není ani žádná nemoc a všichni to vědí, dokonce i VK, kterému sebrali už jedno stehno, které poté chtěli v dražbě rozprodati nařezané na špony, aby jim více vydělalo. Nestálo nikomu ani za zlámané euro....Toto děsivé rozpoložení organismu, jež zove arthrosou je léčitelné asi jako blbost sama a k tomu nám dopomáhej bůh. Amen....

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné