Přejít na obsah

Mátl hostem Studia česko

zpět
11.9.2007

Už za 15 let nebude mít české zdravotnictví dost peněz, aby zajistilo všem dostatečnou péči. Tvrdí to Ondřej Mátl, šéf analytické skupiny, která má připravit zásadní reformu zdravotnictví. Právě on bude hostem úterního Studia Česko. Mluvit bude hlavně o tom, jak by mělo a mohlo vypadat české zdravotnictví po roce 2010...

Anonnce na vysílání

o krocích, které by politici měly podniknout, aby odvrátili hrozbu nedostupných zdravotních služeb,“ upozorňuje Hana Hikelová z Českého rozhlasu.

Studio Česko s Ondřejem Mátlem začíná na vlnách Českého rozhlasu Rádia Česko v 15:35. Své dotazy můžete posílat na adresu: studiocesko@rozhlas.cz

www.Zdravi.Euro.cz


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

www.Zdravi.Euro.cz

Komentovat článek: Mátl hostem Studia česko

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Mátl hostem Studia česko

Komentáře

dalších 10 komentářů
Řešení Které je průchodné  | 12. 09. 2007 22:50

Všude zřídit plastické chirurgie. To se může platit hotově a budeme krásný národ.

Dr.Kazisvět Re:Re:Nutné individuální pojištění, dle životního stylu  | 12. 09. 2007 16:12

Dnešní stav je takový: tj. platíme na vyžírky, kteří si úmyslně, či neúmyslně, či nevědomky likvidují zdraví, což my všichni, kdo se o zdraví stará a nekašle na něj, zaplatíme. Proč ne, vše je zadarmo. Stůl je prostřeny pro všechny. To jsou všichni ti sportovci, adrenalinový hazardéři, kteří se houfně mrzačí, končí na ARU nebo na traumatologii, My jim to mrzačení platíme a ještě se chodíme dívat, jak se mrzačí. Stejně tak různí opilci, tj. cirhotici a narkomani, kteří si likvidují zdraví, ve 40 letech jsou z nich vyžilé trosky, taky jim to zaplatíme aby mohli ještě rok konzumovat svou drogu. Stejně tak lidi, kteří se doslova zkrmí k smrti, (obezita postihuje 40% populace) stejně tak kuřáci, atd. Z 80 % si poškozuji lidi zdraví sami, 20% lidí kteří se chovají vzorně, jim to zaplatí, protože, oni relativně zdraví zdravotnictví téměř nepotřebují a asi nebudou potřebovat ty by -passy, výměny koronárek a kloubů, léčbu cukrovky. Je načase skoncovat s vyžírkovstvím všeho druhu!!! Jak z toho ven, individuální pojištění. Tj. kouříš, máš vyšší pojistku, opíjíš se do němoty, vyšší pojistka. Jsi obézni a odmítáš zhubnout, vyšší pojistka Ničíš si sluch na diskotékách a potřebuješ naslouchadla za 22 tisíc, vyšší pojistka atd.atd. Minimálně je třeba o tom diskutovat, co všechno máme my, co se o zdraví starají, platit ignorantům.

pigor šéf analytické Mátl je ten tenista?  | 12. 09. 2007 07:22

kařdý normální člověk přece musí vědet, že zdravotnictví je hluboce podfinancováno dávno. Pamatuji, že jsem dostal nějaké zažloutlé hadry až když jsem začal ordinovat v tričku hudební skupiny Megadeath. Ty hadry byly patrně humanitární dar od vězňů z Valtic.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné