Přejít na obsah

MediClinic posiluje pozici v segmentu ambulantní péče

zpět
16.8.2016
*pacienti, čekárna
zvětšit*pacienti, čekárnaZdroj: Shutterstock

*pacienti, čekárna | Zdroj: Shutterstock

 

1. srpna 2016 byla završena koupě brněnské polikliniky QUATTROMEDICA spol. s r.o., která sídlí v samém centru Moravské metropole Brno a poskytuje tak již více než 25 let komplexní zdravotní služby pro občany z Brna a okolí.

TISKOVÁ ZPRÁVA MEDICLINIC

Díky této akvizici se společnost MediClinic a.s. stává poskytovatelem zdravotní péče pro více než 200 tisíc pacientů po celé České republice a plánovaný obrat společnosti a dceřiných firem se v letošním roce očekává ve výši 400 milionů korun.

„QUATTROMEDICA svou velikostí a skladbou odborností přesně zapadá do naší koncepce růstu a poskytování zdravotních služeb našim klientům. Je již třetí poliklinikou, kterou provozujeme, a naším cílem je podobnými akvizicemi i nadále rozšiřovat naši síť ambulancí.“ říká MUDr. Eduard Bláha, jeden ze dvou akcionářů společnosti MediClinic a.s.

Díky vstupu silného a ekonomicky stabilizovaného subjektu se pacienti mohou těšit na další zkvalitňování služeb spojených s lékařskou péčí a zušlechtěním zázemí polikliniky, vyhovující požadavkům 21. století. Poliklinika QUATTROMEDICA v současnosti disponuje více než padesátičlenným týmem lékařského a středně zdravotnického personálu vedeného MUDr. Arnoštem Mazalem. Kromě šesti ambulancí praktického lékaře zde působí specialisté v oblastech oftalmologie, ortopedie, interního lékařství, neurologie, ORL, gynekologie, chirurgie, rentgenové a ultrazvukové diagnostiky a fyzioterapie. „Naším záměrem je pokračovat v dosavadní kvalitní práci polikliniky a jejího týmu, s cílem rozvíjet zde činnost v oblasti primární i specializované péče. I nadále bude kladen důraz na péči o firemní klientelu v oblasti poskytování pracovnělékařských služeb ve všech kategorizacích prací,“ dodává nový výkonný manažer polikliniky Mgr. Petr Stryk.


Klíčová slova

Autoři

MediClinic

Komentovat článek: MediClinic posiluje pozici v segmentu…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné