MediClinic posiluje pozici v segmentu ambulantní péče

1. srpna 2016 byla završena koupě brněnské polikliniky QUATTROMEDICA spol. s r.o., která sídlí v samém centru Moravské metropole Brno a poskytuje tak již více než 25 let komplexní zdravotní služby pro občany z Brna a okolí.

TISKOVÁ ZPRÁVA MEDICLINIC

Díky této akvizici se společnost MediClinic a.s. stává poskytovatelem zdravotní péče pro více než 200 tisíc pacientů po celé České republice a plánovaný obrat společnosti a dceřiných firem se v letošním roce očekává ve výši 400 milionů korun.

„QUATTROMEDICA svou velikostí a skladbou odborností přesně zapadá do naší koncepce růstu a poskytování zdravotních služeb našim klientům. Je již třetí poliklinikou, kterou provozujeme, a naším cílem je podobnými akvizicemi i nadále rozšiřovat naši síť ambulancí.“ říká MUDr. Eduard Bláha, jeden ze dvou akcionářů společnosti MediClinic a.s.

Díky vstupu silného a ekonomicky stabilizovaného subjektu se pacienti mohou těšit na další zkvalitňování služeb spojených s lékařskou péčí a zušlechtěním zázemí polikliniky, vyhovující požadavkům 21. století.
Poliklinika QUATTROMEDICA v současnosti disponuje více než padesátičlenným týmem lékařského a středně zdravotnického personálu vedeného MUDr. Arnoštem Mazalem. Kromě šesti ambulancí praktického lékaře zde působí specialisté v oblastech oftalmologie, ortopedie, interního lékařství, neurologie, ORL, gynekologie, chirurgie, rentgenové a ultrazvukové diagnostiky a fyzioterapie.
„Naším záměrem je pokračovat v dosavadní kvalitní práci polikliniky a jejího týmu, s cílem rozvíjet zde činnost v oblasti primární i specializované péče. I nadále bude kladen důraz na péči o firemní klientelu v oblasti poskytování pracovnělékařských služeb ve všech kategorizacích prací,“ dodává nový výkonný manažer polikliniky Mgr. Petr Stryk.

Ohodnoťte tento článek!