Nové Zdraví.Euro.cz – Upozornění

Titulní obrázek

Vážení čtenáři, webové stránky Zdravotnictví a medicína jsou v této době v rekonstrukci. Kromě mnoha zajímavých informací, nové grafiky a automatického zařazování reakcí čtenářů na nich naleznete i nově upravené rubriky…

Vážení čtenáři,

webové stránky Zdravotnictví a medicína jsou v této době v rekonstrukci. Kromě mnoha zajímavých informací, nové grafiky a automatického zařazování reakcí čtenářů na nich naleznete i nově upravené rubriky.

I nadále pokračujeme s každodenním monitoringem českého tisku. Pro větší přehlednost jsou zprávy rozděleny do podrubrik a přibyla i nová rubrika Komentáře, ve které najdete názorové články předních českých komentátorů, ale i své vlastní, psané lékaři a zdravotníky. Nechybí Dokumenty, kalendář Akcí pro lékaře a další personál, Právní poradna a Odkazy.

Rubrika Rozhovory je rozdělena na Představujeme (rozhovory s tištěných Zdravotnictví a medicína), které je přístupné po zadání hesla a On-line a bonusy, kde najdete rozhovory, které byly uveřejněny na Zdraví.Euro.cz. Rubriku Hyde Park s oblíbenými diskusemi nahrazuje rubrika Horké téma, kde budete moci diskutovat nad aktuálními problémy. Nově zavádíme rubriku Oborové speciály, kde jsou přehledně zařazeny profesní aktuality z jednotlivých oborů.

Na každý článek můžete reagovat prostřednictvím formuláře, který váš příspěvek automaticky zařadí. Vaše starší reakce nebylo možné převést do formátu nových reakcí, proto jsou u starších článků v těle zprávy.

UPOZORNĚNÍ

Z technických důvodů nemůžeme rozesílat v průběhu několika následujících dnů newsletter, za což se velmi omlouváme. V následujících týdnech budou na Zdraví.Euro.cz obnoveny další oblíbené rubriky v nové úpravě např. Kariéra a inzerce, nebo Databáze léčiv. Reakce na články jsou zařazovány automaticky, stránky jsou generovány po několika minutách, proto se reakce nezobrazí ihned.

(red), www.Zdravi.Euro.cz

Nové Zdraví.Euro.cz – Upozornění
Ohodnoťte tento článek!