Přejít na obsah

Nové Zdraví.Euro.cz - Upozornění

zpět
17.8.2006

Vážení čtenáři, webové stránky Zdravotnictví a medicína jsou v této době v rekonstrukci. Kromě mnoha zajímavých informací, nové grafiky a automatického zařazování reakcí čtenářů na nich naleznete i nově upravené rubriky...

Vážení čtenáři,

webové stránky Zdravotnictví a medicína jsou v této době v rekonstrukci. Kromě mnoha zajímavých informací, nové grafiky a automatického zařazování reakcí čtenářů na nich naleznete i nově upravené rubriky.

I nadále pokračujeme s každodenním monitoringem českého tisku. Pro větší přehlednost jsou zprávy rozděleny do podrubrik a přibyla i nová rubrika Komentáře, ve které najdete názorové články předních českých komentátorů, ale i své vlastní, psané lékaři a zdravotníky. Nechybí Dokumenty, kalendář Akcí pro lékaře a další personál, Právní poradna a Odkazy.

Rubrika Rozhovory je rozdělena na Představujeme (rozhovory s tištěných Zdravotnictví a medicína), které je přístupné po zadání hesla a On-line a bonusy, kde najdete rozhovory, které byly uveřejněny na Zdraví.Euro.cz. Rubriku Hyde Park s oblíbenými diskusemi nahrazuje rubrika Horké téma, kde budete moci diskutovat nad aktuálními problémy. Nově zavádíme rubriku Oborové speciály, kde jsou přehledně zařazeny profesní aktuality z jednotlivých oborů.

Na každý článek můžete reagovat prostřednictvím formuláře, který váš příspěvek automaticky zařadí. Vaše starší reakce nebylo možné převést do formátu nových reakcí, proto jsou u starších článků v těle zprávy.

UPOZORNĚNÍ

Z technických důvodů nemůžeme rozesílat v průběhu několika následujících dnů newsletter, za což se velmi omlouváme. V následujících týdnech budou na Zdraví.Euro.cz obnoveny další oblíbené rubriky v nové úpravě např. Kariéra a inzerce, nebo Databáze léčiv. Reakce na články jsou zařazovány automaticky, stránky jsou generovány po několika minutách, proto se reakce nezobrazí ihned.

(red), www.Zdravi.Euro.cz


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

www.Zdravi.Euro.cz

Komentovat článek: Nové Zdraví.Euro.cz - Upozornění

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Nové Zdraví.Euro.cz - Upozornění

Komentáře

dalších 8 komentářů
Daniel Felix Hrouzek Re:Seznam léčiv  | 25. 08. 2006 18:41

Na převedení sekce "Databáze léčiv" do nové podoby stránek pracuje externí firma, bohužel nemám žádné bližší informace ohledně termínu dokončení. Jedno vím ale jistě - adresa pro přístup do této sekce bude sice jiná, než v předchozí versi webu, naleznete ji ovšem vždy ve vertikální navigaci nalevo každé stránky.

Daniel Felix Hrouzek Re:kariéra  | 25. 08. 2006 18:38

Sekce "Kariéra a inzerce" se připravuje ve zcela nové, uživatelsky příjemnější podobě. Pokud půjde všechno podle plánu, bude zprovozněna v průběhu příštího týdne.

Pavel Šíp Seznam léčiv  | 25. 08. 2006 11:52

Velmi postrádám seznam léčiv, který byl dříve pod odkazem: http://www.zdn.cz/seznamleciv.htm Zapojte ho co nejdřív.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné