Přejít na obsah

Novým ředitelem Vítkovické nemocnice v Ostravě je Karel Lukeš

zpět
10.4.2017
*management, ředitel, výběr
zvětšit*management, ředitel, výběrZdroj: Shutterstock

*management, ředitel, výběr | Zdroj: Shutterstock

 

Vítkovickou nemocnici v Ostravě, která patří mezi zdravotnická zařízení společnosti Agel, vede od tohoto týdne Karel Lukeš.

Od roku 2011 je ředitelem v dalším zařízení Agelu, Nemocnici Podlesí v Třinci na Frýdecko-Místecku. Ve Vítkovicích bude i předsedou představenstva, stejně jako v Třinci. Řekla to mluvčí Agelu Radka Miloševská.

„S dosavadním ředitelem Petrem Kovaříkem jsme se domluvili na rozvázaní pracovního poměru,“ řekla Miloševská. Blíže výměnu ředitele nechtěla komentovat. Kovařík byl ředitelem Vítkovické nemocnice od loňského srpna.

„V nové funkci ve Vítkovické nemocnici bych rád navázal na práci, kterou zde odvedlo předchozí vedení. Rád bych se zaměřil na další rozvoj nemocnice a zvýšení efektivity její činnosti. Společně se všemi zaměstnanci nemocnice upevníme její postavení v systému ostravského a moravskoslezského zdravotnictví,“ uvedl Lukeš.

Jednačtyřicetiletý Lukeš je zkušeným manažerem. Promoval v roce 1999 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V Nemocnici Podlesí v Třinci, kterou od roku 2011 úspěšně vede, působil od roku 2001 jako kardiochirurg.


Komentovat článek: Novým ředitelem Vítkovické nemocnice v Ostravě…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné