Přejít na obsah

Odborné sympozium Všeobecné praktické lékařství

zpět
16.11.2017
Kongres Všeobecné praktické lékařství
zvětšitKongres Všeobecné praktické lékařstvíZdroj: Mladá fronta a.s.

Kongres Všeobecné praktické lékařství | Zdroj: Mladá fronta a.s.

 

Rádi bychom Vás pozvali na odborné sympozium, konané u příležitosti vydání nového čísla časopisu Postgraduální medicína s tématem Všeobecné praktické lékařství. Akce je akreditována v rámci celoživotního vzdělávání ČLK 4 kredity.

Vážení lékaři, rádi bychom Vás pozvali na odborné sympozium, konané u příležitosti vydání nového čísla časopisu Postgraduální medicína s tématem Všeobecné praktické lékařství. Akce je akreditována v rámci celoživotního vzdělávání ČLK 4 kredity. Sympozium jež je inspirované odbornými články časopisu s touto tematikou se bude konat v úterý 21.11.2017 v odpoledních hodinách v Hotelu Courtyard by Marriott (Lucemburská 46, 130 00, Praha 3). Registrace a vstup do konferenční místnosti bude možný od 13.30 hodin. Samotný odborný program oficiálně zahájí ve 14.00 hodin garant odborného programu MUDr. Otto Herber, místopředseda Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP.

Těšit se můžete vyjma odborných přednášek také na příjemné prostředí moderního hotelu s dobrou dostupností, občerstvení a tombolu o tematické publikace. Kompletní program i odkaz na registraci naleznete zde.


Komentovat článek: Odborné sympozium Všeobecné praktické lékařství

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné