Přejít na obsah

Oprava polikliniky brzy začne

zpět
15.9.2010
rekonstrukce, stavba
zvětšitrekonstrukce, stavbaZdroj: www.slashgear.com

rekonstrukce, stavba | Zdroj: www.slashgear.com

 

Práce by v jindřichohradecké nemocnici měly začít v závěru letošního roku.

Plánovaná oprava polikliniky a dalších budov jindřichohradecké nemocnice by měla brzy být skutečností.

„Významnou investiční akcí, k níž vedení nemocnice přistoupilo, je ekologizace polikliniky, což je v podstatě její zateplení, výměna oken a další související práce. Je to první část revitalizace jednotlivých pavilonů. To znamená, že na řadu přijdou v budoucnosti i další objekty v areálu nemocnice. Pavilon D, ve kterém sídlí interní oddělení, ortopedie, ORL, urologie a další, bude rekonstruován a rozšířen v několika etapách. Tento záměr je v současné době v přípravě a práce by mohly být při standardním průběhu zahájeny v závěru letošního roku,“ informoval v tiskové zprávě předseda představenstva jindřichohradecké nemocnice Jaroslav Vohnout.

V tiskové zprávě se dále uvádí, že nemocnice vstoupila do roku 2010 s negativním výsledkem.

„Naše nemocnice skutečně vstoupila s negativním výsledkem předchozího období do roku 2010, i když je potřeba hned v úvodu uvést, že loňský provozní výsledek nemocnice byl vyrovnaný. Ztráta vznikla snižováním hodnoty dlouhodobého majetku akciové společnosti, když jeho příliš vysoké ocenění vzniklo již v minulosti, kdy byla jeho celková hodnota příliš vysoko stanovena,“ vysvětlil dále Jaroslav Vohnout.

Tato ztráta však není výsledkem hospodaření minulého vedení. „Jedná se o opravnou účetní položku, která nemění nic na situaci, že nemocnice byla ekonomicky stabilní, tato položka nemá se stavem nemocnice nic společného,“ sdělil bývalý ředitel nemocnice Jan Mlčák.


Autoři

Renata Pávková, Regionální deník

Komentovat článek: Oprava polikliniky brzy začne

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné