Přejít na obsah

Pardubický kraj vypsal konkurzy na ředitele osmi svých organizací

zpět
8.12.2009
jednání
zvětšitjednáníZdroj: www.ajaprivatejets.com

jednání | Zdroj: www.ajaprivatejets.com

 

Pardubický kraj vypsal výběrová řízení na ředitele osmi ze svých devíti zdravotnických zařízení, v nichž nejsou akutní lůžka. Důvodem je pravidelné hodnocení práce manažerů organizací.

ČTK to řekl vedoucí odboru zdravotnictví Pardubického kraje Leoš Dostál.

„Směrnice krajského úřadu říká, že ředitel příspěvkové organizace má pětileté funkční období. Všichni tito ředitelé jsou již ve funkci déle, ale nikdo se tím nezabýval, takže nyní činíme zásadě zadost,“ uvedl Dostál. Předpokládá, že ředitelé se do konkurzu přihlásí znovu.

Zájemci se mohou ucházet o pozici šéfa Vysokomýtské nemocnice, Nemocnice následné péče v Moravské Třebové, Odborného léčebného ústavu Albertinum v Žamberku a ústavu v Jevíčku, Rehabilitačního ústavu v Brandýse nad Orlicí, Dětského centra Veská, Dětského domova v Holicích a Kojeneckého ústavu a dětského domova ve Svitavách. Přihlášky musejí předložit do konce prosince.

Konkurzem nebude muset projít pouze ředitelka Léčebny dlouhodobě nemocných v Rybitví na Pardubicku, která je ve funkci kratší dobu.


Autoři

ČTK

Související články

20.11. Pardubický kraj doplatí záchranné službě ztrátu 13 milionů korun Pardubický kraj doplatí záchranné službě ztrátu 13 milionů korun
4 příspěvků

Komentovat článek: Pardubický kraj vypsal konkurzy na ředitele…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné