Přejít na obsah

Porodnice v nemocnici nabízí pacientkám kvalitnější služby

zpět
29.8.2010
nemocnice, chodba
zvětšitnemocnice, chodbaZdroj: www.txmedicallicensinglaw.com

nemocnice, chodba | Zdroj: www.txmedicallicensinglaw.com

 

Porodnice v karlovarské nemocnici, která byla na tři týdny uzavřena, je od pátku opět v provozu. Pro pacientky jsou připraveny zmodernizované pokoje, které jim mají hlavně zpříjemnit pobyt v nemocnici.

„Porodnice je dočasně uzavřena každý rok. Pacientky měly k dispozici porodnice v Sokolově, Chebu a Ostrově. Nyní je už ovšem porodnice v naší nemocnici opět v provozu,“ uvedla Zdeňka Marková, tisková mluvčí Karlovarské krajské nemocnice. Vylepšení oddělení se týka jak pacientů, tak i personálu. „Během těch tří týdnů byla ze sponzorských darů a z pochopení vedení nemocnice vybavena sesterna. Cílem bylo hlavně prostředí zpříjemnit, ale i zkvalitnit. Naše oddělení poskytuje služby na vysoké úrovni. Některé pokoje pro pacienty jsou také nově vybaveny, přidán byl třeba monitorovací systém,“ uvedl Miloslav Nesyba, primář oddělení.

Zmodernizování některých pokojů, sesterny a další nutné opravy stály zhruba 300 tisíc korun. „Chceme, aby se tu pacientky, které tu jsou delší dobu, cítily jako doma. Nový je také například nadstandardní pokoj, které teď už máme dva. O ten jeden byl velký zájem, tak na něj musel být pořadník,“dodal primář. Na porodnici v karlovarské nemocnici je nyní 24 lůžek a tři porodní boxy. Opravena byla také návštěvní místnost, která je hojně využívána. Vté nechybí sedací souprava či televize.


Autoři

Jakub Kopřiva, Regionální deník

Komentovat článek: Porodnice v nemocnici nabízí pacientkám…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

1 nejnovější komentář k článku Porodnice v nemocnici nabízí pacientkám…

Komentáře

1 komentář
ultrajan nebylo to takhle?  | 29. 08. 2010 15:08

Během těch tří týdnů byla ze sponzorských darů a z pochopení vedení kraje vybavena kvalifikovanými a dobře placenými lékaři i sestrami.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné