Přejít na obsah

Pozvání na odborné sympozium Omyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařství

zpět
1.12.2017
Omyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařství
zvětšitOmyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařstvíZdroj: Mladá fronta a.s.

Omyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařství | Zdroj: Mladá fronta a.s.

 

U příležitosti vydání nového čísla časopisu Postgraduální medicína Vás zveme na odborné sympozium Omyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařství. Akce je akreditována v rámci celoživotního vzdělávání ČLK 5 kredity.

Vážení lékaři, rádi bychom Vás pozvali na odborné sympozium, konané u příležitosti vydání nového čísla časopisu Postgraduální medicína s tématem Omyly, jistoty a nejistoty ve vnitřním lékařství. Akce je akreditována v rámci celoživotního vzdělávání ČLK 5 kredity.

Sympozium jež je inspirované odbornými články časopisu s touto tematikou se bude konat v úterý 12.12.2017 v odpoledních hodinách v Hotelu Courtyard by Marriott (Lucemburská 46, 130 00, Praha 3). Registrace a vstup do konferenční místnosti bude možný od 13.30 hodin. Samotný odborný program oficiálně zahájí ve 14.00 hodin garant odborného programu prof. MUDr. Richard Češka, CSc., FACP, FEFIM, předseda České internistické společnosti. Těšit se můžete vyjma odborných přednášek také na příjemné prostředí moderního hotelu s dobrou dostupností, občerstvení a tombolu o tematické publikace. Kompletní program i odkaz na registraci naleznete zdezadejte název webu.


Komentovat článek: Pozvání na odborné sympozium Omyly, jistoty a…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné