Přejít na obsah

Pozvání na sympozium: Etická dimenze péče

zpět
4.12.2017
prof. Erwin Böhm
zvětšitprof. Erwin Böhm Zdroj: ERWIN BÖHM INSTITUT

prof. Erwin Böhm | Zdroj: ERWIN BÖHM INSTITUT

 

Erwin Böhm Institut ve spolupráci s Mladou frontou a. s., divizí Medical Services pořádají 11. 12. 2017 pod záštitou České asociace sester, Ministerstva práce a sociálních věcí a Hlavního města Prahy mezinárodní odborné sympozium s prof. Erwinem Böhmem na téma Etická dimenze péče.

V pondělí 11.12.2017 bude konference v 10.00 hodin zahájena ve velkém sále Magistrátu hlavního města Prahy ředitelkou EBIN ČR a SK PhDr. Evou Procházkovou, Ph.D. Úvodního slova se ujme členka prezidia ČAS Mgr. Ilona Antoníčková a viceprezident pro pobytové služby APSS ČR Ing. Jiří Procházka.

Po zahájení bude otevřen prostor pro dopolední příspěvky předních českých i zahraničních odborníků v oblasti dlouhodobé péče, etiky pro klienty, péče i pečovatele, kteří se budou především zabývat problematikou nové legislativy pro dlouhodobou péči v Rakousku a Německu. Odpolední část konference bude věnována implementaci biografie do praxe ze strany zkušeností projektových domů.

Konference je pro účastníky akreditována ČAS a POUZP. Těšit se můžete vyjma certifikátu o účasti, nových poznatků a zkušeností také na občerstvení, tombolu o tematické ceny a módní přehlídku. Více informací o akci, včetně registračního formuláře naleznete zde.

ERWIN BÖHM INSTITUT
zvětšitERWIN BÖHM INSTITUTZdroj: ERWIN BÖHM INSTITUT

ERWIN BÖHM INSTITUT | Zdroj: ERWIN BÖHM INSTITUT

 


Komentovat článek: Pozvání na sympozium: Etická dimenze péče

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné