Pracovní portál: Nemocnice zoufale hledají lékaře i sestry

Personální situace ve zdravotnictví je dlouhodobě alarmující. Lékaři stárnou, mladí absolventi odcházejí do zahraničí a počty studentů medicíny dlouhodobě nepokrývají poptávku trhu. Hlad po zaměstnancích a konkurenční prostředí proto nutí zaměstnavatele k lepším podmínkám.

Abychom Vám zjednodušili výběr, spustili jsme pro Vás pracovní portál Flek.cz v novém kabátě. Rozhodli jsme se to vzít pořádně od podlahy, ale toho jste si určitě už všimli. Všechno je nové, a to nejen vzhled, ale i funkce.

Očima zaměstnanců

Rozhodli jsme se přidat možnost ohodnocení zaměstnavatele. To můžete využít k vyjádření názoru na svého stávajícího či minulého zaměstnavatele. Mnohem důležitější pro vás však tento ukazatel bude ve chvíli, kdy budete hledat práci sami. Můžete využít reálné reference od skutečných zaměstnanců, a najít si tak společnost, kde se budete cítit dobře.

Příkladem je nedávná bouře na interním oddělení v chebské nemocnici. Kolektiv oddělení nemocnice hrozil hromadnou výpovědí, pokud nebude vyřešena kritická personální situace a zvýšení platů. V prohlášení, které chebští zdravotníci zveřejnili, upozorňují na dlouhodobě neutěšenou personální situaci na oddělení. „Pracujeme již několik let s kritickým nedostatkem sester, což se postupně promítá do všech oblastí péče o pacienty,“ uvádějí zdravotníci.

Pomozte nám vybudovat databázi ohodnocených firem, která pomůže všem, kdo hledají práci. Protože i vy k nim budete patřit několikrát za život. A určitě vám bude dobrým vodítkem! Podívejte se na volná pracovní místa ve zdravotnictví.

Pracovní portál vyhledá i zahraniční nabídky práce

Firemní profily jsou spravované samotnými společnostmi. Není tajemstvím, že důležitým ukazatelem jsou právě benefity. Každá společnost je nabízí. Benefitů je spousta. Při hledání pracovní nabídky si tak nyní můžete zaškrtnout právě ty, které od nového zaměstnavatele požadujete, potřebujete…, jednoduše chcete. Pokud však chcete odejít za lepšími platovými i benefity do zahraničí, pak Vám Flek.cz pomůže vyhledat vhodnou nabídku.

Tady je pár tipů:

Pečovatel/pečovatelka do Bayreuthu ARWA Personaldienstleistungen GmbH Německo

Hledáme personál v oblasti medicíny! ARWA Personaldienstleistungen GmbH Německo

Zdravotní sestra/ zdravotní bratr (práce v Německu) SILVERHAND Slovakei s.r.o. Německo

Hľadáme opatrovateľky seniorov – NEMECKO, RAKÚSKO!!! 1200 – 1700€ netto /mes.!!! EuropaProgres s.r.o. Banská Bystrica

Prosíme vás o zpětnou vazbu

Důležitá je pro nás komunikace s našimi uživateli, pro které to všechno děláme. Za celý tým vás tedy prosíme, abyste nám napsali, jak se vám nový Flek líbí, či nelíbí. Z pohledu uchazeče o práci i společnosti, která práci nabízí.

Moc děkujeme.

Ohodnoťte tento článek!