Přejít na obsah

Praha dá na projekty ve zdravotnictví asi 11 milionů korun

zpět
1.3.2006

"Pražský magistrát dá na projekty ve zdravotnictví zhruba 11 milionů korun. Je to přibližně stejná částka jako loni. Peníze získá formou grantů přes 70 programů, " říká radní Hana Halová (ČSSD). Do grantového řízení podali uchazeči celkem 88 projektů...

Pražský magistrát dá na projekty ve zdravotnictví zhruba 11 milionů korun. Je to přibližně stejná částka jako loni. Peníze získá formou grantů přes 70 programů, řekla dnes radní Hana Halová (ČSSD).

Do grantového řízení podali uchazeči celkem 88 projektů. Komise je posuzovala například podle přínosu pro město, využití dalších zdrojů financování a podle toho, zda jsou ekonomicky reálné.

Městská rada dnes přímo přidělila dotace za více než 4,7 milionu korun na 57 projektů. Dalších asi šest milionů korun půjde na 14 programů. Protože v těchto případech částky převyšují 200.000 korun, musí návrh ještě posoudit zastupitelé. Radní také uvolnili skoro 277.000 korun pro radnice Prahy 8 a 17. Peníze získají tamní zdravotnická zařízení, která zřizuje hlavní město.

ČTK


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

ČTK

Komentovat článek: Praha dá na projekty ve zdravotnictví asi 11…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné