Převod polikliniky prý bude realizován na jaře

„Převod zmíněného zdravotnického zařízení je schválen ministerstvy financí i zdravotnictví. Je připraven k projednání do meziresortního připomínkového řízení…

Tachov – Tachovská poliklinika se stane majetkem města. Po několikaletém jednání a mnoha slibech se tak prý konečně stane v prvním čtvrtletí příštího roku. Alespoň tak to řekla poslankyně parlamentu Milada Emmerová starostovi Tachova Ladislavu Macákovi při své pracovní návštěvě Tachovska před několika dny.

„Převod zmíněného zdravotnického zařízení je schválen ministerstvy financí i zdravotnictví. Je připraven k projednání do meziresortního připomínkového řízení,“ řekl v této souvislosti starosta okresního města Ladislav Macák. Pak by ho měla dostat vláda. Všechny uvedené instituce mají několikatýdenní lhůtu k projednání a závěrům. Konečné slovo bude mít Fond národního majetku. Po provedení účetní uzávěrky ředitelem polikliniky a následném zapsání do katastru nemovitostí by se mělo stát majitelem objektu polikliniky a také lékárenské služby město.

MARIE PODZIMKOVÁ, Tachovský deník, 23.11.2001

Ohodnoťte tento článek!