Přejít na obsah

Ptejte se na systém integrované péče

zpět
6.11.2008

Praktičtí lékaři a pediatři se mohou hlásit do systému integrované péče. Projekt, který vzešel ze spolupráce Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost a Sdružení praktických lékařů pro dospělé, poskytne přístup k informacím o všech vyšetřeních, které pacient podstoupil. Na projekt se můžete ptát předsedy Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost Pavla Neugebauera...

Od listopadu se praktičtí lékaři a pediatři mohou hlásit do systému integrované péče. Projekt, který vzešel ze spolupráce Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost a Sdružení praktických lékařů pro dospělé, poskytne přístup k informacím o všech vyšetřeních, které pacient podstoupil.

Na projekt se můžete ptát předsedy Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost Pavla Neugebauera.

V případě, že vás cokoliv o systému integrované péče zajímá, napište svou otázku na email: zdnonline@mf.cz. Na některé z nich odpoví předseda Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost Pavel Neugebauer.

Odpovědi na stránkách www.Zdravi.Euro.cz naleznete počátkem příštího týdne.

(msvo), www.Zdravi.Euro.cz


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

www.Zdravi.Euro.cz

Komentovat článek: Ptejte se na systém integrované péče

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Ptejte se na systém integrované péče

Komentáře

dalších 21 komentářů
BOB Re:Re:Re:Milý kolego!  | 6. 11. 2008 09:22

Současný, Vámi podporovaný stav absolutní svobody pacientů je nepřestavitelně drahý (údajně ztrátový o 40-60 miliard korun navíc)! Řešení těchto ztrát dle Julínka je v řízené péči pojišťovnami. V ušetření touto cestou mnoho nevěřím, protože pojišťovny dosud nějaké šetření vůbec nezajímalo a jejich šetřící programy se mi jeví jako virtuální, nereálné. Řešení dle Rahta je v dosýpání ze státního rozpočtu. To by bylo řešení, pokud by se ztráty týkaly jen pacientů. Ale nevěřím, že jen pacienti dokáží prošustrovat 60 miliard korun. Jediným řešením Vašeho návrhu absolutní svobody pacienta je pokladenský systém. Je to skutečně transparentní systém bránící zbytečným ztrátám přes pacienty, přes lékaře a ucpává prakticky všechny díry, kudy utíkají naše peníze na naše zdraví!

Lobos Mentos Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:IZIP????  | 6. 11. 2008 05:55

Socani - vychcani ? :-)

Robert Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:IZIP????  | 5. 11. 2008 20:17

No mě by tedy zajímalo,co je soc.-dem.na říz.péči-vidím za tím furt ty samé skupiny,holt když to nevyšlo s IZIPem,tak to zkusíme jinak.A že by Neugebauer,Bek a spol.byli socani?asi jako Dryml,pro mě to hjsou jen obvyklí vychcani.

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné