Rath poděkoval v dopise svým fanouškům

Ministr zdravotnictví David Rath poděkoval v otevřeném dopise všem svým příznivcům, kteří jej inspirují při jeho práci. Dopis byl zveřejněn na webových stránkách ministerstva zdravotnictví. „Popisujete i celou řadu poznatků, které mi předkládáte jako podklady pro mou práci“ píše ministr (obr.: oficiální foto ministra)…

Ministr zdravotnictví David Rath poděkoval v otevřeném dopise všem svým příznivcům, kteří jej inspirují při jeho práci. Dopis byl zveřejněn na webových stránkách ministerstva zdravotnictví.

„Popisujete i celou řadu poznatků a svých zkušeností, které mi předkládáte jako podklady pro mou práci,“ píše ministr v dopise „Jsem skutečně mile překvapen, v jakém množství dopisy chodí. Nečekal jsem to,“ přiznává Rath.

Ministr také uvádí, že mu dopisy od příznivců dodávají energii do další práce a představují pro něj i určitou zpětnou vazbu.

„Snažím se, aby mé kroky vedly k uzdravení českého zdravotnictví nikoliv k jeho likvidaci tak, jak je někdy v médiích zkresleně a mylně prezentováno. Při své práci mám skutečně na paměti hlavně vás – pacienty. Jsem přeci i původní profesí lékař,“ píše ministr.

(iso), www.Zdravi.Euro.cz

Reakce čtenářů Zdraví.Euro.cz

Ing. Zdeněk Charvát, daňový poradce

Opětovně naprosto zkreslený článek. Ono sice pár čtenářů, to je hlavně těch, kteří ekonomice ve zdravotnictví vůbec nerozumí, panu ministrovi napíše pozdravný dopis. Ale Zdravotnictví a medicína by také měly zeřejnit, kolik bylo těch dopisů nebo ohlasů záporných. A myslím si, že by jih bylo asi podstatně ví. Ale to nechám na redakci ZN, a doufám, že tento můj názor se na serveru Zdraví.Euro.cz objeví. Pokud ne, pak by asi zase začala platit cenzura.

Redakce Zdraví.Euro.cz

pro pana Charváta

Byla bych velmi ráda, kdyby jste dříve, než napíšete své soudy do příspěvku, pečlivě prostudoval celou situaci a neobviňovalZdraví.Euro.cz z cenzury. Tento článek je ryze zpravodajský a informuje o dopise zveřejněném na stránkách mzcr.cz. Pokud budete mít k dispozici ministrův dopis, ve kterém děkuje svým kritikům, ráda o něm též napíši. Znovu Vás ujišťuji, že cenzura naZdraví.Euro.cz není!!! Vy, jako pravidelný přispěvatel do našich dikusí by jste si toho měl být vědom.

PS: Zdraví.Euro.cz pravidelně zveřejňuje články a komentáře, jejichž autoři nejsou ministrovi nakloněni. Je i tohle známka cenzury na Zdraví.Euro.cz?

Irena Soukupová Zdraví.Euro.cz


Ohodnoťte tento článek!