Ředitel Homolky odchází

Titulní obrázek

Dlouholetý ředitel Nemocnice Na Homolce Oldřich Šubrt se vzdal své funkce. Důvodem je jeho odchod do soukromé sféry. Své managerské schopnosti nyní Šubrt využije jako předseda představenstva a generální ředitel soukromého nemocničního řetězce Euromednet, kam nastupuje začátkem října. Prozatímním řízením nemocnice bude pověřen primář neurochirurgie Vladimír Dbalý…

„Za 15 let působení vybudoval ředitel Šubrt ve spolupráci s vrcholným managementem a zaměstnanci jedno z nejúspěšnějších zdravotnických zařízení v České republice, trvale ekonomicky stabilní instituci s širokým rozsahem specializovaných zdravotnických služeb a důraznou orientací na kvalitu péče,“ uvedla mluvčí Homolky. Nemocnice Na Homolce se v žebříčcích kvality trvale prosazovala na prvním místě. Letos Oldřich Šubrt získal ocenění pro nejlepšího managera ve zdravotnictví.

Své managerské schopnosti nyní Šubrt využije jako předseda představenstva a generální ředitel soukromého nemocničního řetězce Euromednet, kam nastupuje začátkem října.

Ministertvo uvedlo, že v nejbližší době vypíše výběrové řízení na nového ředitele.

(iso), www.Zdravi.Euro.cz

Ředitel Homolky odchází
Ohodnoťte tento článek!