S námi zacílíte 3000 unikátních uživatelů denně

Titulní obrázek

Server Zdraví.Euro.cz je v současné době nejčtenějším serverem pro zdravotníky. Každý den ho navštíví zhruba 3000 unikátních uživatelů. Od letošního roku nabízí zájemcům o inzerci možnost rozesílání PR materiálů za výhodnou cenu necelé 1 Kč na 1 čtenáře (3000 Kč za jednorázové rozeslání materiálu v denním zpravodajství). Za tuto cenu má inzerent garantované nejen rozeslání daného komerčního sdělení e-mailem, ale také umístění zprávy po celý den na homepage Zdraví.Euro.cz…

Server Zdraví.Euro.cz – nejčtenější server pro zdravotníky

Webové stránky zajišťují každodenní informační servis v oblasti zdravotnictví a předplatitelům tištěných Zdravotnictví a medicína umožňují vstup do archivu článků za posledních osm let. Současná návštěvnost serveru se pohybuje kolem 3000 unikátních uživatelů denně.

Z výpisu posílaného zpravodajství a z reakcí čtenářů v diskusních fórech je zřejmé, že se daří zacílit inzerentně zajímavou skupinu – ředitele nemocnic, manažery ve zdravotnictví, zástupce farmaceutických firem, ale i lékaře a sestry, kteří momentálně pobývají v zahraničí Server je svým zaměřením internetovým deníkem.

Nabízí denní zpravodajství zasílané e-mailem (profesní aktuality, aktuality z domova a ze zahraničí). Čtenáři mají možnost aktivní diskuse k článkům. Server Zdraví.Euro.cz poskytuje právní poradenství zdarma, a to včetně poradenství v oblasti daní a financí.

Čtenáři mají přístup k rozsáhlé databázi právních dotazů a odpovědí. Oproti jiným serverům se stejnou cílovou skupinou nabízí Zdraví.Euro.cz původní materiály on-line redakce (rozhovory, komentáře a analýzy zdravotníků, on-line chat s politiky, odborné články z oblasti ošetřovatelství, praktické informace o pracovních problémech ve zdravotnictví apod.).

Zdraví.Euro.cz tak nabízí více než zprávy přejímané z agentur nebo pouze články z archivu tištěné verze daného titulu. Díky bohatému a kvalitnímu archivu odborně zaměřených materiálů z Lékařských listů a Postgraduální medicíny vznikla rubrika Oborové speciály. Uživatelé v ní najdou přehledně uspořádané články podle jednotlivých lékařských oborů.

Jako jediný server zaměřený na zdravotnickou veřejnost nabízí také e-shop medicínské literatury za nejvýhodnější ceny na internetu.

Současná podoba webu Zdraví.Euro.cz nemá v této formě a v tomto rozsahu žádnou přímou konkurenci. Ostatní zdravotnické servery zaměřené na odbornou veřejnost takto komplexní servis neposkytují.

Návštěvnost stránek Zdraví.Euro.cz je měřena pomocí služby Google Analytics. V současné době se počet návštěv pohybuje mezi 2800 a 3100 denně. Počet zhlédnutých stránek (pageviews) činí v průměru 15 000 denně, za měsíc kolem 320 000.

Inzerce v newsletteru

Denní novinky zasílané e-mailem (newsletter) odebírá 3300 čtenářů. Právě tento prostor v e-mailovém zpravodajství Zdraví.Euro.cz může být pro potenciální inzerenty velmi zajímavý.

Nabízíme možnost rozesílání PR materiálů za výhodnou cenu necelé 1 Kč na 1 čtenáře (3000 Kč za jednorázové rozeslání materiálu v denním zpravodajství). Za tuto cenu má inzerent garantované nejen rozeslání daného komerčního sdělení e-mailem, ale také umístění zprávy po celý den na homepage Zdraví.Euro.cz v kolonce „Další denní zprávy“. Inzerent si může samozřejmě vybrat, kolik dnů chce komerční materiál v newsletteru Zdraví.Euro.cz zasílat.

Další prostor pro inzerci na www.Zdravi.Euro.cz

Stránky Zdraví.Euro.cz nabízejí také možnost klasické internetové inzerce prostřednictvím jednotlivých typů bannerů.

Ceník inzerce, rozmístění jednotlivých typů bannerů a doklady aktuální návštěvnosti najdete ZDE.

Další informace o inzerci:

Július Korec

korec@mf.cz

tel.: 724 738 125

www.Zdravi.Euro.cz

Ohodnoťte tento článek!