Přejít na obsah

Sanofi / Zentiva v čele žebříčku TOP Zaměstnavatelé 2017

zpět
17.2.2017
Sanofi
zvětšitSanofi
Autor: Sanofi

Sanofi | Autor: Sanofi

 

Společnost je znovu nejprestižnějším zaměstnavatelem z oblasti Zdravotnictví a farmacie. Obhájila tak loňské prvenství v soutěž TOP Zaměstnavatelé. Žebříček sestavuje Asociace studentů a absolventů vysokých škol.

Cílem studie TOP Zaměstnavatelé je poskytnout studentům informace o tom, jaké firmy jsou nejlepšími zaměstnavateli. A kde by se budoucí absolventi měli ucházet o práci. Kategorie Zdravotnictví a farmacie byla do soutěže zařazena v loňském roce. A výsledky ukazují, že bezkonkurenčně nejprestižnějším zaměstnavatelem je farmaceutická společnost Sanofi / Zentiva.

„Ocenění je pro nás nesmírně důležité. Mladí vědci jsou významnou součástí našeho týmu a jejich zájem nás těší,“ říká Filip Hrubý, tiskový mluvčí společnosti Sanofi a Zentiva v ČR. „Jsem zároveň velmi rád, že studenty tento obor stále přitahuje. Už mnoho let se snažíme mladé talenty podporovat a s mnoha vysokými školami úzce spolupracujeme,“ doplňuje Filip Hrubý. Úspěch v soutěži TOP Zaměstnavatelé ukazuje, že i pro studenty je tato spolupráce přínosem. V soutěži hlasovalo 10 413 vysokoškolských studentů s nejlepšími studijními výsledky.

Výsledky kategorie Zdravotnictví a farmacie:
1. Sanofi / Zentiva
2. Fakultní nemocnice v Motole
3. Bayer
4. AGEL
5. Ústřední vojenská nemocnice


Komentovat článek: Sanofi / Zentiva v čele žebříčku TOP…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné