Přejít na obsah

Šéf nemocnice Trutnov Kratochvíl po měsíci ve funkci rezignoval

zpět
12.6.2017
Oblastní nemocnice Trutnov
zvětšitOblastní nemocnice TrutnovZdroj: Oblastní nemocnice Trutnov

Oblastní nemocnice Trutnov | Zdroj: Oblastní nemocnice Trutnov

 

Ředitel krajské Oblastní nemocnice Trutnov Jaroslav Kratochvíl po měsíci ve funkci rezignoval. Zdůvodnil to přetrvávajícími zdravotními potížemi.

Funkci v čele nemocnice by měl ještě vykonávat nejpozději do konce července. O dalším postupu v obsazení místa ve vedení nemocnice kraj teprve rozhodne. Informovalao tom mluvčí hejtmanství Martina Götzová. Představenstvo Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, který krajské nemocnice řídí, jmenovalo Kratochvíla do pozice člena představenstva Oblastní nemocnice Trutnov 5. dubna 2017, do funkce ředitele nastoupil 9. května. Předtím Kratochvíl od roku 2013 do ledna 2017 působil jako generální ředitel Nemocnice s poliklinikou v České Lípě.

Kratochvíl letos v dubnu uspěl ve výběrovém řízení. Holding ho vypsal poté, co na začátku března odvolal z funkce Romana Koudeleho, který stál v čele trutnovské nemocnice od února 2014.

Oblastní nemocnice Trutnov má 670 zaměstnanců a 300 akutních lůžek. V blízké době čeká nemocnici investice za více než čtvrt miliardy korun, kterou bude modernizace a přístavba konsolidovaných laboratoří pro oddělení mikrobiologie, biochemie a hematologie.


Komentovat článek: Šéf nemocnice Trutnov Kratochvíl po měsíci ve…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné