Přejít na obsah

Tenká tlustá čára

zpět
30.11.2007

Tlustá čára, kterou o víkendu na sjezdu lékařské komory udělali za svými spory ministr zdravotnictví Tomáš Julínek a prezident České lékařské komory Milan Kubek, se včera změnila ve velmi tenkou. Moc nechybělo a bylo po ní...

Stalo se to po prvním setkání Julínka s Kubkem od chvíle, kdy uzavřeli příměří. Julínek totiž znovu zpochybnil platnost voleb orgánů lékařské komory. Jak známo, Julínek chce, aby orgány byly zvoleny nadpoloviční většinou členů komory.

Kubka to naštvalo a řekl mu, že takto by nebyli zvoleni žádní představitelé do obecních zastupitelstev a dokonce ani poslanci a senátoři. „Vy sám, pane ministře, jste byl do senátorského křesla ve svém obvodu zvolen pouze dvanácti procenty voličů a já vám k tomu blahopřeji,“ řekl Kubek a napřáhl ruku k Julínkovi. Ten se ale jen usmál a ruku mu nepodal.

Po skončení brífinku se Kubek ještě obrátil k Julínkovi a řekl: „Zbytečně jste rejpal. Takhle se nikam nedostaneme.“ Ministr nereagoval. Nakonec se ale oba aktéři shodli, že se budou snažit spolu věcně diskutovat o problémech zdravotnictví.

Právo


Klíčová slova

K tomuto článku nejsou přiřazena žádná klíčová slova.

Autoři

Právo

Komentovat článek: Tenká tlustá čára

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Tenká tlustá čára

Komentáře

dalších 22 komentářů
Na cestě v Americe Re:Až se budete  | 1. 12. 2007 20:12

Bazál uhradí 3h v sanitce,když se vám neudrží bazální funkce.

autor pův. přísp. Až se budete  | 1. 12. 2007 18:25

handrkat v sanitce a 3 hodiny Vás nebude komu předat (pokud nebudete dobře pojištěn - za bazál vás všude nevemou) tak si o USA popovídáme.

lékař Re:Re:Ano  | 1. 12. 2007 16:39

a co teprve kdyby se k odvaze přidal i mozek....

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné