Přejít na obsah

V teplické nemocnici napadl pacient jiné dva, řeší to policie

zpět
13.11.2017
zvětšitZdroj: Pixabay

Zdroj: Pixabay

 

V nemocnici v Teplicích jeden z hospitalizovaných o víkendu napadl jiné dva pacienty, věc vyšetřuje krajská policie. Řekl to policejní mluvčí Daniel Vítek.

Zda a případně jak vážně byl někdo zraněn, mluvčí neupřesnil. Otec jednoho z pacientů serveru Novinky.cz řekl, že hospitalizovaný muž zaútočil na dalšího, se kterým byl na pokoji, a bodnul ho do krku. Když se další muž pokusil útočníka zpacifikovat, zranil ho prý také.

Vítek uvedl, že se událost stala na začátku víkendu. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který byl spáchán vůči dvěma osobám,“ řekl mluvčí.

Teplická nemocnice spadá pod společnost Krajská zdravotní. Její mluvčí Ivo Chrástecký řekl, že incidentu, který se odehrál na neurologickém oddělení, nebylo možné předejít. „Pacient nejevil žádné známky agresivity. K incidentu došlo náhle a události nešlo zabránit. Vzhledem k tomu, že událost vyšetřuje policie, nemůžeme se k ní nyní více vyjádřit,“ doplnil Chrástecký.


Komentovat článek: V teplické nemocnici napadl pacient jiné dva,…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné