V teplické nemocnici napadl pacient jiné dva, řeší to policie

V nemocnici v Teplicích jeden z hospitalizovaných o víkendu napadl jiné dva pacienty, věc vyšetřuje krajská policie. Řekl to policejní mluvčí Daniel Vítek.

Zda a případně jak vážně byl někdo zraněn, mluvčí neupřesnil. Otec jednoho z pacientů serveru Novinky.cz řekl, že hospitalizovaný muž zaútočil na dalšího, se kterým byl na pokoji, a bodnul ho do krku. Když se další muž pokusil útočníka zpacifikovat, zranil ho prý také.

Vítek uvedl, že se událost stala na začátku víkendu. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který byl spáchán vůči dvěma osobám,“ řekl mluvčí.

Teplická nemocnice spadá pod společnost Krajská zdravotní. Její mluvčí Ivo Chrástecký řekl, že incidentu, který se odehrál na neurologickém oddělení, nebylo možné předejít. „Pacient nejevil žádné známky agresivity. K incidentu došlo náhle a události nešlo zabránit. Vzhledem k tomu, že událost vyšetřuje policie, nemůžeme se k ní nyní více vyjádřit,“ doplnil Chrástecký.

1)
poznámka
Ohodnoťte tento článek!