Vánoční strom splněných přání ve FN Plzeň

*lékař, dárek, Vánoce

Chcete-li udělat někomu velkou radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání .

Přichází předvánoční čas a my se již čtvrtým rokem společně potkáváme u fakultního Vánočního stromu splněných přání. Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a setkání se s nejbližšími. A abychom se mohli všichni v pohodě potkávat, potřebujeme k tomu také to známé Zdraví. Právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí.

Pokusme se letos zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc a nezapomínejme, prosím, na pacienty, kteří jsou dlouhodobě hospitalizovaní v naší nemocnici. Představujeme vám příběhy a přání 12 bojovníků dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Chcete-li udělat někomu velkou radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání . Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro či oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice. Kliknutím na Vánoční strom splněných přání získáte potřebné informace k možnému zakoupení dárku.

Předem děkujeme za to, že koupí dárků uděláte velkou radost lidem, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí vánoční rodinnou atmosféru jako vy.

Vánoční strom splněných přání ve FN Plzeň
Ohodnoťte tento článek!