Přejít na obsah

Vánoční strom splněných přání ve FN Plzeň

zpět
5.12.2016
*lékař, dárek, Vánoce
zvětšit*lékař, dárek, VánoceZdroj: Shutterstock

*lékař, dárek, Vánoce | Zdroj: Shutterstock

 

Chcete-li udělat někomu velkou radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání .

Přichází předvánoční čas a my se již čtvrtým rokem společně potkáváme u fakultního Vánočního stromu splněných přání. Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a setkání se s nejbližšími. A abychom se mohli všichni v pohodě potkávat, potřebujeme k tomu také to známé Zdraví. Právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí.

Pokusme se letos zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc a nezapomínejme, prosím, na pacienty, kteří jsou dlouhodobě hospitalizovaní v naší nemocnici. Představujeme vám příběhy a přání 12 bojovníků dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Chcete-li udělat někomu velkou radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání . Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro či oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice. Kliknutím na Vánoční strom splněných přání získáte potřebné informace k možnému zakoupení dárku.

Předem děkujeme za to, že koupí dárků uděláte velkou radost lidem, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí vánoční rodinnou atmosféru jako vy.


Komentovat článek: Vánoční strom splněných přání ve FN Plzeň

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné