Přejít na obsah

Vánoční trhy podpoří zdravotně postižené

zpět
16.11.2009
handicap, postižení
zvětšithandicap, postiženíZdroj: www.msmedicalsupplyonline.com

handicap, postižení | Zdroj: www.msmedicalsupplyonline.com

 

Pražský hotel Mandarin Oriental se stane dějištěm trochu jiných vánočních trhů. K zakoupení zde budou výrobky osob se zdravotním postižením.

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) a hotel Madarin Oriental, Prague, zvou na Adventní trhy, které se uskuteční ve vnitřních i venkovních prostorách hotelu.

K mání zde budou výrobky chráněných dílen a 50 % zaměstnavatelů osob se zdravotním postižením z celé ČR. Trhy se uskuteční každý adventní víkend vždy od 15 do 19 hodin, startují v neděli 29. listopadu.

„Jsme rádi, že nás hotel Mandarin Oriental, Prague vyzval ke spolupráci a společně s týmem tohoto celosvětově věhlasného hotelu můžeme uspořádat trhy, které jsou otevřeny všem návštěvníkům našeho hlavního města,“ říká Hana Potměšilová, ředitelka NFOZP.

NFOZP byl založen v červnu 2007 osobami, které postižené spoluobčany zaměstnávají, pro postižené pracují, postiženými osobami jsou nebo se ztotožňují s jejich problémy v této oblasti a chtějí pomoci. Je jediným nadačním fondem v ČR, který se zabývá výhradně problematikou zaměstnávání postižených osob.

V letošním roce NFOZP představil ochrannou značku Práce postižených. Projekt s působností v celé České republice, který je jedinečný nejen v zemích EU. Projekt vytváří systém, podmínky a možnosti pro označování výrobků, které zdravotně postižené osoby skutečně a prokazatelně vyrobily, kompletovaly, nebo balily, a to ochrannou značkou “Práce postižených“.

Svou návštěvou a případným zakoupením dárků podpoříte zaměstnavatele osob se zdravotním postižením, kteří dodržují platnou legislativu a nepodílí se na zneužívání práce zdravotně postižených a legislativy ČR.

Pro bližší informace: www.nfozp.cz


Klíčová slova

Autoři

(oma), www.Zdravi.Euro.cz

Komentovat článek: Vánoční trhy podpoří zdravotně postižené

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

3 nejnovější komentáře k článku Vánoční trhy podpoří zdravotně postižené

Komentáře

dalších 26 komentářů
BlackMen voyance par telephone gratuit  | 26. 03. 2017 08:02

Great! It sounds good. Thanks for sharing.. voyance par telephone gratuit

Expert Essay Writers https://www.customwritingbay.ca  | 22. 01. 2016 14:40

Getting cheap professional essay writing services has never been this simple. Custom writing bay has put in place a team of qualified essay writers who are always ready and willing to assist you at whatever time your need arises.

shem katy yeah  | 12. 11. 2015 17:14

Really, i appreciate the effort you made to share the knowledge. The topic here i found was really effective to the topic which i was researching for a long time. essay writing service | write me an assignment for me

 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné