Vážený pane ministře…

…je název nové diskusní skupiny na informačním a zdravotnickém serveru Zdraví.Euro.cz. Je určena všem, kteří chtějí něco sdělit ministrovi zdravotnictví Bohumilu Fišerovi nebo mu položit nějakou otázku. Pan ministr nám přislíbil účast. Jak se zapojit do diskuse? Jednoduše…(Přinášíme Vám stručný návod)…

…je název nové diskusní skupiny na informačním a zdravotnickém serveru Zdraví.Euro.cz. Je určena všem, kteří chtějí něco sdělit ministrovi zdravotnictví Bohumilu Fišerovi nebo mu položit nějakou otázku. Pan ministr nám přislíbil účast ve fóru prostřednictvím tiskového mluvčího MZ Otakara Černého. Vzhledem k jeho velké vytíženosti se může stát, že odpovědi nebudou tak promptní, jak bychom si představovali, ale lepší jsou nějaké, než žádné, že. Takže seberte odvahu a pište, bude-li o diskusi zájem z vaší strany, bude, podle slov O. Černého, větší vůle k zodpovídání otázek v našem fóru i na straně ministerstva.

Jak se zapojit do diskuse? Jednoduše! Může tak učinit každý, kdo se zaregistruje do diskusního fóra (jedná se o jinou, jednodušší registraci bez kódu, než jaká je nutná pro vstup do archivů). Stačí vstoupit do rubriky Diskuse (nebo kliknout na ikonku umístěnou na hlavní stránce Zdraví.Euro.cz), kliknout na „zaregistrovat“, vyplnit jednoduchý formulář a odeslat ho (zapsané údaje si někde poznamenejte – především uživatelské jméno a heslo – budou Vám sloužit pro budoucí vstupy do diskusí). Poté budete moci posílat vlastní příspěvky. Celý systém je jednoduchý a přehledný a doufáme, že ho budete hojně využívat.

První odvážlivec se již našel a napsal nám do fóra svůj příspěvek. Budete mezi dalšími i vy?

Mgr. Miroslava Toušová, editorka Zdraví.Euro.cz

zdnOnline@istrategie.cz, 02/96 162 486

Ohodnoťte tento článek!