Vyhrajte se Zdraví.Euro.cz!

Titulní obrázek

Zúčastněte se Vánoční soutěže se Zdravotnictví a medicína a vyhrajte skvělé ceny! Stačí pravidelně sledovat stránky www.Zdravi.Euro.cz a odpovědět správně na otázky. Soutěž začíná již příští týden…

Vážení čtenáři,

Zdravotnictví a medicína pro vás připravily Vánoční soutěž. Můžete vyhrát celoroční předplatné Lidé a země, lifestylového časopisu pro muže forMEN a dalších, poukazy na odborné publikace v hodnotě několika tisíc korun, digitální tlakoměry, knihy nakladatelství MF a další skvělé ceny.

Soutěž bude probíhat od 27. listopadu do 13. prosince 2006 a bude rozdělena na dva samostatné týdenní celky.

Jako první dostanou možnost zahrát si o ceny uživatelé webových stránek www.Zdravi.Euro.cz. Druhá část bude určena předplatitelům tištěných Zdravotnictví a medicína.

Jediné co musíte udělat, je správně odpovědět na pět soutěžních otázek a odpovědi na ně včas zaslat pomocí formuláře, který bude zveřejněn poslední den v týdnu na stránce soutěže. Každá otázka bude uveřejněna pouze jeden den.

Každý týden pak vylosujeme tři výherce, jejichž jména uveřejníme na webových stránkách a také v tištěných Mladá fronta Zdravotnictví a medicínaZdraví.Euro.cz.

Navíc Zdravotnictví a medicína nadělí nejrychlejším soutěžícím cenné odborné publikace.

(red), www.Zdravi.Euro.cz

Vyhrajte se Zdraví.Euro.cz!
Ohodnoťte tento článek!