VZP v Šumperku omezí provoz

Stěhování čeká v tomto týdnu pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny v Šumperku (VZP). Veškeré služby najdou v nejbližších dnech klienti pojišťovny v nové budově na ulici Palackého 2, nedaleko centra města…

Dosud sídlilo ředitelství šumperské VZP v Nemocniční ulici, která se nachází téměř na okraji Šumperka.

„Z důvodu stěhování dojde k určitému omezení služeb na ředitelství pobočky VZP dnes a zítra (8. a 9. února), kdy již omezíme informační počítačový systém. Úplné uzavření pro klienty nastane ve čtvrtek a v pátek, kdy budeme stěhovat nábytek a další materiál do nové budovy,“ uvedl ředitel Územního pracoviště VZP v Šumperku Rostislav Pumprla.

Přepážkové pracoviště, které dosud sídlí v Lékařském domě, zůstane otevřené až do pátečního dopoledne. Od pondělí 14. února už začne fungovat v nové úřadovně pojišťovny.

„Klienti budou mít k dispozici veškeré služby na jednom místě. Budova má bezbariérové přístupy a splňuje i další požadavky na standard rozsahu a kvality služeb.

„Nespornou výhodou nového sídla je umístění v blízkosti centra, nedaleko autobusového a železničního nádraží,“ dodal Pumprla s tím, že telefonní, faxové a e-mailové spojení zůstává beze změny.

(huš), Právo

Ohodnoťte tento článek!