Přejít na obsah

Zdeněk Schwarz novým ředitelem Dopravního zdravotnictví

zpět
2.9.2016
*management, manažer, ředitel, smlouva
zvětšit*management, manažer, ředitel, smlouvaZdroj: Shutterstock

*management, manažer, ředitel, smlouva | Zdroj: Shutterstock

 

MUDr. Zdeněk Schwarz je od prvního září novým ředitelem společnosti Dopravní zdravotnictví, která je členem skupiny AGEL. Zděněk Schwarz bude navazovat na práci bývalého ředitele MUDr. Jiřího Skřivánka, MBA, který minulý měsíc po dlouhé těžké nemoci zemřel.

TISKOVÁ ZPRÁVA AGEL

“Doktor Schwarz je velmi zkušený manažer a uznávaný odborník. Proto mne těší, že se naše jednání o spolupráci povedla dokončit a on dnes (1. září - pozn. redakce) nastoupil do funkce, “ uvedl předseda představenstva společnosti AGEL a.s. MUDr. Ján Dudra, Ph.D., MPH.

“Nabídka práce ve skupině AGEL mě potěšila. Jde o největší soukromou skupinu v České republice a já věřím, že se svými zkušenostmi budu moci společnost Dopravní zdravotnictví dále rozvíjet,” sdělil MUDr. Zdeněk Schwarz.

Zdeněk Schwarz (*1963) vystudoval Lékařskou fakultu UK v Praze, kde promoval v roce 1990. Získal zde také atestace v oborech chirurgie, veřejné zdravotnictví a urgentní medicína. V letech 1998-2015 zastával funkci ředitele Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy. Je členem Vědecké rady pro obor urgentní medicína a medicína katastrof České lékařské komory.

Dopravní zdravotnictví je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb. Dopravní zdravotnictví provozuje síť POLIKLINIK AGEL v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Olomouci a v Ostravě. Zdravotnická zařízení POLIKLINIKY AGEL každý rok navštíví stovky tisíc lidí a její lékaři provedou více než milion ošetření.


Komentovat článek: Zdeněk Schwarz novým ředitelem Dopravního…

*
* Pravidla diskusí - čtěte
*
 

* - údaje označené hvězdičkou jsou povinné

Komentáře

Do této diskuse prozatím nikdo nepřispěl.

přidat komentář
 
 zavřít

Váš tip

  • Jako ochranu před spamem, prosím zodpovězte následující otázku (číslicí):
  • * - položky označené hvězdičkou jsou povinné